Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Liepos » 4

„Google" yra Iliuminatai“: paskutinis Davido Bowie įrašas internete

Davidas Bowie (David Bowie) nuolat rašė savo oficialios svetainės forume bowie.com, o jo paskutinėje žinutėje, parašytoje likus vos kelioms savaitėms iki jo mirties 2016 m., skambėjo pranašiškas perspėjimas apie žmonijos ateitį.

Rašydamas slapyvardžiu "sailor", D. Bowie atskleidė, kad "Google" yra iliuminatai, ir perspėjo, kad jei leisime "Google" valdyti internetą ir kontroliuoti visos informacijos srautą, elitas pavers visuomenę "fašistine distopija".

Bowie taip pat perspėjo, kad į interneto paieškos sistemą įsiskverbė pasaulinis elitas, vykdydamas savo planą pavergti žmoniją.

"Google" šūkis yra b.s. Jie naikina šlovingiausią dovaną, kurią žmonija gavo per pastaruosius 300 metų. "Google" yra iliuminatai. Iliuminatai yra "Google". Ateitis valdant "Google" yra fašistinė distopija, jų kelias arba greitkelis, nėra vietos disidentams, nėra vietos laisvam žodžiui. Google" - tai batas, amžiams tupintis tau ant veido. jūreivis".

konspirologija, nuomonės, žmonės, Bowie

Kita Bowie žinutė, parašyta toje pačioje forumo temoje, skambėjo taip:

"Google" yra gilioji valstybė. Pamirškite apie įprastus karus, pamirškite apie šnipus, pamirškite apie žvalgybos agentūras, pamirškite apie visa tai. Viskas sukasi apie internetą, o "Google" valdo internetą. Jie sprendžia, kaip jūs jaučiatės, ką galvojate, kokią informaciją galite žiūrėti ir kokios ne, ir galiausiai, kas turi ir kas neturi balso. jūreivis".

konspirologija, nuomonės, žmonės, Bowie

Visada būdamas priekyje, XX a. 9-ajame dešimtmetyje Bowie įsitraukė į internetą. Jis tikėjo, kad tai ideali platforma individualiai ir kūrybinei laisvei. 1998 m. jis įkūrė interneto paslaugų teikėją "BowieNet", siūlydamas rinktinę prieigą prie naujo ir jaudinančio internetinio laisvės ir galimybių pasaulio.

Tuo metu, kai didžiosios korporacijos vis dar sunkiai suvokė interneto svarbą, Bowie turėjo aiškią ateities viziją. "BowieNet" siūlė necenzūruojamą prieigą prie interneto, ir jį jaudino kibernetinės erdvės be cenzūros ir taisyklių galimybės.

"Jei man vėl būtų 19 metų, apeičiau muziką ir eičiau tiesiai į internetą", - tuomet sakė jis. Dešimtajame dešimtmetyje Bowie suprato, kad artėja revoliucija, tačiau 2006 m. "BowieNet" buvo uždarytas, o jo interneto ateities vizija tapo neabejotinai niūresnė.

Asmeninę laisvę, kurią žadėjo ankstyvoji interneto inkarnacija, pakeitė kažkas panašaus į iliuminatų kalėjimą žmonijai.

konspirologija, nuomonės, žmonės, Bowie

Paskutinis Davido Bowie albumas "Blackstar", išleistas likus dviem dienoms iki jo mirties, buvo kupinas okultinės simbolikos ir įspėjimų žmonijai.

Praėjus aštuoniolikai mėnesių po jo mirties, paskutinis D. Bowie įspėjimas žmonijai apie "Google" ir iliuminatus pasirodė toks pat pranašiškas, kaip ir ankstesni jo teiginiai apie internetą.

Šiuo metu "Google" yra kritikuojama dėl žodžio laisvės suvaržymo, interneto cenzūros, elito ir Naujosios pasaulio tvarkos palaikymo.

Bowie tikėjo, kad internetas nėra tik įrankis ar terpė. Senasis ir naujasis interneto pasaulis susiliejo, tapdami realybe. Kas valdo internetą, tas valdo viską.

Google ir socialinės žiniasklaidos gigantai slopina naujienų portalų, kurie skelbia jų darbotvarkės neatitinkančią informaciją, turinį. Jie tvirtina, kad tai daro siekdami sukurti geresnę visuomenę. Tačiau istorija rodo, kad jų bandymai sukurti liberalią utopiją atsigręš priešinga linkme.

Kaip perspėjo Bowie, žodžio laisvė yra labai svarbi, o politinis diskursas yra demokratijos pagrindas. Cenzūruodama oponentus ir atimdama iš jų teisę reikšti savo nuomonę visuomenėje, "Google" stumia žmoniją fašistinės distopijos link.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau