Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Liepos » 17

Britney Spears: ‘Verčiau bendrauti su benamiais nei su šėtoniškuoju Holivudu’

Britney Spears neseniai ištrintame "Instagram" įraše, kuriame prisipažino, kad mieliau bendrautų su benamiais nei su šėtonišku Holivudo elitu, peikė Holivudo kultūrą.

Paskelbusi memą "Dievas nėra gražus", B. Spears užsiminė, kad būti "karštam ir gražiam" yra tuščias Holivudo bruožas.

"Ar tai reiškia, kad velnias yra labai karštas ir malonus???? Verčiau bendrauti su benamiais, o ne su Holivudo žmonėmis... JUST SAYING!!!!". Spears rašė dabar jau ištrintame įraše.

Verčiau bendrauti su benamiais nei su šėtoniškuoju Holivudu

Apie tai praneša Breitbart.com: Tiksliai nežinoma, kas paskatino Spears parašyti įrašą, tačiau jos komentarai, kuriuose ji peikia Holivudą, pasirodė po to, kai aktorė Ana de Armas pareiškė, kad nustojo gyventi Holivude dėl jo kultūros.

"Tai ne ta vieta, kurioje man reikėtų būti", - sakė ji apie Los Andželą.

"Tai tapo šiek tiek per daug. Nėra kur pabėgti. Nėra jokios išeities", - pridūrė ji. "Visada jauti, kad kažko neturi, kažko trūksta. Tai miestas, kuris verčia tave nerimauti."

Britney Spears neseniai ištekėjo už savo sužadėtinio Semo Asghari po to, kai jai, kaip ji vadino, "stebuklingo kūdikio" persileidimas įvyko po to, kai jos tėvui buvo paskirta globa, kurios metu, kaip pranešama, ji privalėjo naudoti vidurių pastojimo sistemą, kad išvengtų pastojimo. Tuo metu tiek liberalai, tiek konservatoriai palaikė jos bylą, abi pusės pažymėjo, kad tuo pačiu metu buvo pažeista jos kūno autonomija ir teisė susilaukti palikuonių. Laikraštis "The New York Times" tokią praktiką palygino su priverstine sterilizacija, atitinkančia eugenikos principus.

"Teismo paskirta priverstinė kontracepcija yra retas atvejis, kai taikoma globa. Tačiau jos keliama šmėkla - priverstinė sterilizacija - Jungtinėse Valstijose turi niūrią ir plačią istoriją, ypač prieš neturtingas moteris, spalvotąsias moteris ir kalines. XX a. pradžioje šią valstybės sankcionuotą praktiką patvirtino Jungtinių Valstijų Aukščiausiasis Teismas", - pažymėjo leidinys.

"Pagrindinė moterų sterilizacijos priežastis buvo eugenika. 1927 m. byloje Buck prieš Bell Aukščiausiasis Teismas patvirtino teisę sterilizuoti "silpnaprotę" moterį, kuri buvo uždaryta į valstybinę psichiatrijos įstaigą, o teisėjas Oliveris Vendelis Holmsas liūdnai parašė: "Užtenka trijų imbecilų kartų", - tęsė leidinys.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto