Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Schiffas: darbo užmokestis didėja, bet jums yra blogiau

Via SchiffGold.com,

Praėjusią savaitę Ekonominės analizės biuras paskelbė kovo mėnesio asmeninių pajamų ir išlaidų duomenisTiek pajamos, tiek vartotojų išlaidos padidėjo. Šie duomenys privertė pagrindinius analitikus džiūgauti dėl stiprios ekonomikos ir gerų naujienų Amerikos vartotojams. Tačiau įsigilinus į duomenis paaiškėjo visai kitoks vaizdas.

Pajamos per mėnesį padidėjo 0,5 %. Atrodo, kad tai solidus prieaugis, kol neatsižvelgiama į kylančias kainas. Remiantis asmeninio vartojimo išlaidų (PCE) indeksu, kovo mėn. kainos padidėjo 0,9 %. Tai reiškia, kad realiosios pajamos sumažėjo 0,4 %.

Vertinant plačiau, pajamos padidėjo, bet ne tiek, kiek kainos. Ir vėl matome, kad kainų augimas suvalgo pajamų padidėjimą ir dar šiek tiek. Tai reiškia, kad pragyvenimo lygis mažėja.

Federalinis rezervų bankas mėgsta PCE. Taip yra todėl, kad tai bene nesąžiningiausias iš visų nesąžiningų vyriausybės infliacijos rodiklių. Juo manipuliuojama taip, kad jis nepakankamai atspindi kylančias kainas. Taigi realiosios pajamos mažėja dar sparčiau, nei rodo duomenys.

Piteris Šifas (Peter Schiff) nurodė, kad Amerikos vartotojams būtų geriau, jei pajamos sumažėtų 0,5 %, o kainos - 0,9 %. Didėjantis darbo užmokestis nepadeda, jei kainos kyla dar sparčiau.

Svarbu ne tai, kiek jums moka, o tai, kiek galite nusipirkti. Svarbu skirtumas tarp to, ką uždirbate, ir to, ką išleidžiate. Taigi, jei darbo užmokestis mažėja, bet kainos krenta dar labiau, tai yra gerai, nes darbuotojų padėtis gerėja."

Šiuo metu jūs dirbate daugiau ir uždirbate daugiau, bet vis labiau atsiliekate. Realusis darbo užmokestis mažėja.

Kovo mėn. asmeninės išlaidos pranoko lūkesčius. Išlaidos padidėjo 1,1 %. Tačiau iš kur atsirado toks didelis išlaidų padidėjimas? Ne dėl didesnio darbo užmokesčio. Jis atsirado iš santaupų. Kovo mėn. santaupų norma sumažėjo iki 6,2 % - žemiausio lygio per devynerius metus. Šifas sakė manąs, kad iki metų pabaigos santaupos pasieks visų laikų žemiausią lygį.

Kylant kainoms, vartotojai neria į labai seklų taupymo baseiną, bandydami išlaikyti savo ekonominį kaklą virš vandens."

Amerikiečiai taip pat naudojasi savo kredito kortelėmis. Vasario mėn. apyvartinės paskolos, visų pirma kredito kortelių skolos, padidėjo net 20,7 %. (kovo mėn. duomenys bus paskelbti maždaug kitą savaitę). Vien vasario mėn. Amerikos vartotojai savo kredito kortelių sąskaitas papildė 18 mlrd. dolerių.

Pagrindiniai žinovai teigė, kad didėjančios vartotojų išlaidos yra stiprios ekonomikos požymis. Tačiau, kainoms pakilus 0,9 %, realiosios išlaidos kovo mėn. padidėjo tik 0,2 %. O kaip pabrėžia Šifas, kainų augimas tik 0,9 % "yra fantazija".

Jos pakilo kur kas daugiau. Taigi išlaidos iš tikrųjų sumažėjo. Žmonės perka mažiau daiktų. Jie tik daugiau moka už perkamas prekes. Kadangi už maistą, energiją, nuomą, draudimą ir panašius dalykus jie moka daug daugiau, jiems nelieka pakankamai pinigų apsipirkti "Amazon" parduotuvėje, todėl "Amazon" pranešė apie tokius prastus pajamas."

Todėl Schiffas teigia, kad tikėtina, jog netrukus prasidės didelė recesija.

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau