Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 4

"Amazon" mokės didžiules premijas darbuotojoms, kad jie darytųsi abortus

Po Aukščiausiojo Teismo sprendimo panaikinti bylą "Roe prieš Wade" "Amazon" moka 4000 dolerių premijas darbuotojoms, jei jos sutinka nutraukti nėštumą.

Naujoji "Amazon" politika taikoma, jei 100 mylių atstumu nuo darbuotojos namų nėra galimybės pasidaryti abortą, o virtuali priežiūra neįmanoma, teigiama nutekintoje atmintinėje.

Breitbart.com praneša: Šis pranešimas pasirodė, kai spaudai buvo nutekinta Aukščiausiojo Teismo nuomonė, panaikinanti Roe prieš Wade'ą. Tai buvo galimas bandymas įbauginti vieną ar kelis teisėjus, kad jie pakeistų savo balsavimą, arba įžiebti kairiojo sparno siekį užpildyti Aukščiausiąjį Teismą prieš demokratams pralaimint Kongresą lapkričio vidurio kadencijos rinkimuose.

Tuo tarpu valstijose priimami abortus ribojantys teisės aktai, todėl kai kurios būsimos nėščios motinos svarsto, ar joms gali tekti keliauti, kad sėkmingai nužudytų savo negimusius vaikus.

Kompensacijos, apie kurias "Amazon" paskelbė pirmadienį, neapsiriboja vien abortais, pažymėjo "Reuters". Bendrovė kompensuos ir kitas gydymo paslaugas, pavyzdžiui, susijusias su kardiologija, ląstelių genų terapija ir priklausomybės nuo psichoaktyviųjų medžiagų sutrikimais.

Pranešama, kad ši žinia taip pat pasirodė tą pačią dieną, kai "Amazon" nustojo siūlyti mokamas atostogas JAV darbuotojams, kuriems buvo diagnozuotas Kinijos koronavirusas, vietoj to leisdama jiems pasinaudoti penkiomis dienomis nemokamų atostogų.

Pirmadienio "Amazon" pranešimas taip pat gali būti bandymas numalšinti neigiamas nuotaikas tarp darbuotojų, kurie išreiškė nepasitenkinimą tuo, kaip veikia Džefo Bezoso įkurta bendrovė.

Praėjusį mėnesį "Amazon" sandėlio Staten Islande, Niujorko valstijoje, darbuotojai balsavo už profsąjungų steigimą - tai buvo pirmas "Amazon" sprendimas.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 17:14 Bideno patarėjas CNN tiesioginiame eteryje prisipažino, kad didelės dujų kainos yra "liberalios pasaulio tvarkos" dalis

Pasak Baltųjų rūmų atstovo spaudai Briano Deizo (Brian Deese), kuris amerikiečiams pasakė, kad tai kaina, kurią jie turi mokėti "už liberalios pasaulio tvarkos ateitį, ir mes turime tvirtai laikytis".

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau