Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 4

Moteris iš Floridos padavė mokyklą į teismą už tai, kad be jos sutikimo jos dukrą "pertvarkė" į vyrą

Floridos motina ir psichikos sveikatos specialistė pateikė ieškinį prieš savo vaiko mokyklą po to, kai jos dukrai mokykloje buvo pakeistas vyriškos lyties atstovas, nes visi jos draugai pradėjo tapatintis su translyčiais.

January Littlejohn teigė, kad jos 13-metė dukra turėjo draugų grupę, kurie buvo "apsėsti" viskuo, kas susiję su LGBTQ bendruomene.

Ji papasakojo, kad kai trys iš jų pradėjo tapatintis su translyčiais arba nebinariniais asmenimis, jos dukra pasakojo, kad susipainiojo dėl savo lyties.

January Littlejohn, kurios dukra dabar yra jos sūnus, ir jos advokatė Vernadette Broyles aptarė ieškinį ir tai, kodėl ji yra "pasipiktinusi" mokyklos veiksmais.

"Tai vyksta visoje šalyje", - pirmadienį laidoje "Fox & Friends First" perspėjo Littlejohn. "Tas pats protokolas taikomas daugelyje, daugelyje mokyklų visuose rajonuose, ir net vadovuose, kurie naudojami diktuojant šiuos transseksualų paramos planus, iš kurių išbraukiami tėvai, yra tos pačios formuluotės."

"Taigi, tai labai sistemingas būdas, kuriuo tėvai pašalinami iš svarbių sprendimų, priimamų su jų vaikais, be to, socialinis perėjimas yra medicininė intervencija, todėl mokyklos yra labai nekvalifikuotos imtis šių veiksmų be tėvų dalyvavimo", - tęsė ji.

Pasak Littlejohn, jos dukra, kuriai tuo metu buvo 13 metų, pandemijos metu išreiškė sumaištį dėl lyties po to, kai grupė draugų perėjo į priešingą lytį. MSN pranešimas: "Iš tiesų, kai kurie žmonės, turintys lytinę orientaciją, yra linkę pereiti į kitą lytį:

Galiausiai ji sužinojo, kad mokykla kartu su jos vaiku rengia "transseksualų paramos planą", tačiau mokykla iš pradžių atsisakė leisti jai dalyvauti, atsižvelgdama į tai, kad ją "saugo nediskriminavimo įstatymas".

"Galiausiai mes pamatėme transseksualų paramos planą, kuris buvo šešių puslapių dokumentas, kurį jie už uždarų durų užpildė su mano dukra, kuriai tuo metu buvo 13 metų, ir kuriame jie uždavė jai klausimus, kurie galėjo turėti absoliučios įtakos jos saugumui, pavyzdžiui, kokiu tualetu ji norėtų naudotis ir su kokios lyties atstovais ji norėtų būti kambaryje per naktines ekskursijas", - sakė Littlejohn. 

Tai įvyko po to, kai respublikonų įstatymų leidėjai išsiuntė laišką švietimo sekretoriui Migueliui Kardonui (Miguel Cardona) po to, kai 12-metė mergaitė iš Floridos, kaip pranešama, bandė nusižudyti po slaptų pokalbių su mokykla dėl lyties keitimo.

"Yra ieškinių Viskonsine, Merilande, Oregone, Kalifornijoje, - sakė Broyles. "Tai nacionalinė darbotvarkė, ir tėvai turi pripažinti, kad jie turi teisę vadovauti savo vaiko auklėjimui, švietimui, priežiūrai, medicininiams sprendimams, sprendimams dėl psichinės sveikatos."

"Jie turi ginti šią teisę savo mokykloje", - tęsė ji.

P komentaras: Pasaulis naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau