Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 5

Billas Gatesas įspėja, kad Elonas Muskas gali dar labiau pabloginti dezinformaciją internete

Milijardierius filantropas Billas Gatesas (Bill Gates) nerimauja, kad "Tesla" vadovas Elonas Muskas (Elon Musk) gali nesugebėti cenzūruoti "dezinformacijos" socialiniame tinkle "Twitter".

B. Gatesas perspėjo, kad nors E. Muskas turi gerų pasiekimų, jis, nesugebėdamas tinkamai kontroliuoti kalbų, gali dar labiau pabloginti dezinformaciją platformoje.

Kalbėdamas su "Wall Street Journal" R. Gatesas sakė, kad "jis iš tikrųjų gali pabloginti padėtį", ir pridūrė, kad E. Muskas turi "stulbinamą" patirtį kuriant sėkmingą verslą bendrovėse "Tesla" ir "SpaceX", nes yra drąsesnis už konkurentus ir "iš tikrųjų juos parodo".

B. Gatesas taip pat suabejojo M. Musko ketinimais ir paklausė, ko jis siekia: "Kai jis kalba apie atvirumą, kaip jis jaučiasi dėl to, kad kažkur parašyta, jog vakcinos žudo žmones arba kad Billas Gatesas seka žmones? Ar tai yra vienas iš dalykų, kuriuos, jo nuomone, reikėtų skleisti? Taigi vis dar... Nėra visiškai aišku, ką jis ketina daryti", - klausė jis.

RT informuoja: "Twitter" ir "Twitter" yra labai svarbūs: Gatesas teigė, kad vyriausybės ir socialinės žiniasklaidos bendrovės nesugebėjo visiškai užgniaužti melagingų komentarų, susijusių su Covid-19 pandemija. "Kai apie vakcinas nekalba patikimi lyderiai, platformoms gana sunku veikti prieš tai", - sakė jis. "Todėl manau, kad turime lyderystės problemą ir platformų problemą."

Praėjusią savaitę E. Muskas pasiekė susitarimą su "Twitter" dėl bendrovės pirkimo už 44 mlrd. Jis pažadėjo sugrąžinti į platformą žodžio laisvę, sukeldamas nuo Baltųjų rūmų iki Silicio slėnio sklindančius nuogąstavimus, kad "Twitter" daugiau necenzūruos komentarų, kuriuos valdžios atstovai vadina "dezinformacija". Prezidento Džo Baideno administracija paskelbė apie planus sukurti Dezinformacijos valdymo valdybą praėjus vos dviem dienoms po to, kai "Twitter" direktoriai sutiko priimti E. Musko pasiūlymą.

Tačiau nustatyti, ar kalba yra melaginga, dažnai priklauso nuo žiūrovo akių. Pavyzdžiui, kai kurie komentarai, kurie pandemijos pradžioje buvo cenzūruojami, pavyzdžiui, teorija, kad virusas atsirado Kinijos laboratorijoje, vėlesniais mėnesiais tapo pagrindiniais. Dezinformacijos valdymo valdybai vadovauti išrinkta Nina Jankovič (Nina Jankowicz) pati skleidė klaidingas sąmokslo teorijas, pavyzdžiui, Hunterio Bideno nešiojamojo kompiuterio skandalą atmetė kaip "Rusijos įtakos operaciją".

E. Muskas yra teigęs, kad "žodžio laisvė yra veikiančios demokratijos pagrindas". Jis šaipėsi iš tų, kurie kritikavo jo "Twitter" sandorį, sakydamas: "Kraštutinė antikūnų reakcija iš tų, kurie bijo žodžio laisvės, pasako viską."

Interviu "Wall Street Journal" pasirodė praėjus dienai po to, kai R. Gatesas "NBC News" sakė, kad galbūt turėtų būti įstatymai, kurie "užtikrintų geresnę pusiausvyrą tarp žodžio laisvės ir žmones klaidinančių sąmokslo teorijų". Trečiadienį jis sakė, kad anksčiau manė, jog "žmogiškasis sprendimas" bus pakankamai stiprus, kad suvaldytų absurdiškai melagingų kalbų plitimą.

"Kol kas, bent jau pandemijos metu, tai nesustabdė beprotiškų dalykų sklidimo ir tam tikro atgarsio tarp žmonių", - sakė R. Geitsas.

Vakcinų ir klimato kaitos aktyvistas teigė, kad jis nesiima spręsti, ar Muskas padarys "Twitter" geresnį, ar blogesnį. "Tai, kad jis nusipirko "Twitter" ne tam, kad užsidirbtų pinigų, reiškia, kad jei galima padaryti ką nors didingo, jei reikia tik pinigų ir pasamdyti puikių inžinierių, jis tikriausiai yra toks pat geras žmogus, kaip ir visi kiti."

Ar jo tikslai yra tokie, kokie baigiasi, ar tai atitinka šią idėją, kad taip greitai plinta ne tokie kraštutiniai melagingi faktai - keistos sąmokslo teorijos? Ar jis pritaria šiam tikslui, ar ne?

Likus kelioms dienoms iki susitarimo su "Twitter" sudarymo, E. Muskas apkaltino R. Gatesą trumpai pardavinėjant "Tesla" akcijas - iš esmės statant už tai, kad elektromobilių gamintojo akcijos kris. Jis atsisakė susitikimo su Gatesu aptarti klimato kaitos filantropijos klausimus, sužinojęs, kad programinės įrangos magnatas trumpina akcijas, ir, kaip pranešama, pasakė: "Atsiprašau, negaliu rimtai vertinti jūsų filantropijos klimato kaitos klausimais, kai turite didžiulę trumpąją poziciją prieš "Tesla" - bendrovę, kuri daro daugiausiai, kad išspręstų klimato kaitos problemą."

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau