Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 5

Raudonasis pavojus: JT ir WEF pasirašė susitarimą dėl Darbotvarkės iki 2030 m. spartinimo

Jungtinės Tautos pasirašė susitarimą su Klauso Schwabo (Klaus Schwab) Pasaulio ekonomikos forumu (WEF), kad kartu paspartintų Darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimą (Agenda 2030).

JT Generalinis Sekretorius Antonio Guterresas (Antonio Guterres) dalyvavo pasirašant susitarimo memorandumą su Klausu Schwabu dėl Darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimo. JAV ir kitų Vakarų demokratinių šalių piliečiai nebuvo konsultuojami, jų vyriausybės ar žiniasklaida jų neinformavo apie Darbotvarkę 2030.

"Šiandien generalinis sekretorius ir Pasaulio ekonomikos forumo atstovas Klausas Schwabas bus JT ir Pasaulio ekonomikos forumo strateginės partnerystės susitarimo memorandumo pasirašymo liudininkai", - trečiadienį paskelbė JT atstovas spaudai.

Strateginėje partnerystėje "išdėstytos bendradarbiavimo sritys, kuriomis siekiama gilinti abiejų institucijų bendradarbiavimą ir kartu spartinti Darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimą".

Įspūdinga tai, kad istorinis ir nerimą keliantis pranešimas apie Darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimą, dėl kurio su niekuo JAV nebuvo konsultuotasi ir kuriam niekas nepritarė, visiškai nebuvo nušviestas nupirktoje ir apmokamoje pagrindinėje žiniasklaidoje.

Jei buvote atidūs, šis įvykis jūsų neturėtų stebinti. Planas rengiamas jau tūkstantmečius.

JT ir WEF pasirašė susitarimą dėl Darbotvarkės iki 2030 m. spartinimo

Daugiau nei prieš du tūkstančius metų graikų filosofas Platonas sugalvojo valstybę ir visuomenę konstruoti pagal sudėtingą planą.

Platonas norėjo, kad prie valdžios vairo stotų "išminčiai" (filosofai), tačiau jis taip pat aiškiai nurodė, kad tokiai valstybei reikės žmonių transformacijos.

Įkūrus Jungtines Tautas ir Pasaulio ekonomikos forumą, eugenikos ir transhumanizmo programų įgyvendinimo siekis padarė didelį šuolį į priekį.

Kartu su Pasaulio ekonomikos forumo veikla jie turi sceną pradėti didįjį persitvarkymą, kuris šiuo metu vyksta.

Paskelbus pandemiją, dar vieną šuolį ekonomikos ir visuomenės pertvarkymo link žengė siekis visapusiškai kontroliuoti ekonomiką ir visuomenę vyriausybei.

Laisvė susiduria su nauju priešu. Tironija pasirodo prisidengusi ekspertų valdymu ir geranoriška diktatūra. Naujieji valdovai savo teisę dominuoti grindžia ne dieviškąja apvaizda, bet dabar reikalauja teisės valdyti žmones vardan visuotinės sveikatos ir saugumo, remdamiesi tariamais moksliniais įrodymais.

Jei mylite laisvę, metas kovoti kaip pragare.

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau