Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 31

Mokslininkai įspėja, kad beždžionių raupų protrūkį sukėlė žmogaus sukelta klimato kaita

Airijos epidemiologijos profesorius teigia, kad dėl neseniai kilusio beždžionių raupų protrūkio kalta žmogaus sukelta klimato kaita.

Po to, kai praėjusią savaitę Airijos Respublikoje buvo užregistruoti du pirmieji beždžionių raupų atvejai, Dublino miesto universiteto profesorius Anthony Stainesas perspėjo, kad šis protrūkis yra klimato kaitos sukelta katastrofa.

"Klimato kaita išstumia gyvūnų populiacijas iš jų įprastų arealų, o žmonių populiacijas - į teritorijas, kuriose gyvena gyvūnai", - sakė profesorius A. Stainesas (Staines) interviu.

"Prieš kelis mėnesius žurnale "Nature" paskelbta labai išsami maždaug 40 metų duomenų analizė, kurioje dokumentuojama, kas įvyko, ir prognozuojama, kas gali nutikti ateityje, ir tai dabar labai stipriai lemia klimato kaita, o tam tikru mastu ir žmonių populiacijos augimas. 

"Tačiau klimato kaita stumia žmones į miestus, o gyvūnus stumia į artimesnę kaimynystę su žmonėmis, ir mes matome ryšius, kurių anksčiau nematėme. 

"Štai kaip atrodo gyvenimas su klimato kaita." 

Infowars.com praneša: Profesoriaus teiginiai pasirodė milijardieriui globalistui Billui Gatesui perspėjus, kad yra 50 proc. tikimybė, jog kitą pandemiją gali sukelti klimato kaita arba tai gali būti žmogaus sukurto viruso, kurį paleido bioteroristas, rezultatas.

Komentuodamas, ar beždžionių raupai gali kelti žmonijai tokią pat grėsmę kaip Covid-19, B. Geitsas sakė, kad "tikimybė, jog jie turės panašų poveikį, yra labai maža", tačiau įspėjo, kad yra tikimybė, jog jie gali mutuoti ir tapti dar pavojingesne liga.

Jei naujausi beždžionių raupų atvejai yra natūralaus, klimato kaitos nulemto protrūkio dalis, kodėl prieštaringai vertinama Vuchano biolaboratorija vykdė funkcinius beždžionių raupų tyrimus, siekdama juos padaryti mirtinesnius žmonėms, ir kodėl JAV sveikatos priežiūros institucijos suskubo užtikrinti milijonus vakcinos, apsaugančios ir nuo beždžionių raupų, ir nuo raupų, dozių?

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau