Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 31

Elektroninio mikroskopo nuotraukose matyti, kad "Pfizer" ir "Moderna" covid-19 vakcinose yra anglies nanotechnologijų, aliuminio ir tulio

Kanados tyrėjas ir greitosios pagalbos gydytojas neseniai po mikroskopu apžiūrėjo "Pfizer" ir "Moderna" covid-19 vakcinas, kad pamatytų, iš ko jos pagamintos. Elektroninio mikroskopo nuotraukose nematyti jokių biologinės medžiagos požymių - nei DNR, nei šlovingos mRNA, kurią turėjo perduoti eksperimentinė injekcija.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę, todėl prieš komentuodami jums reiktu turėti, bet truputi farmacijos,  nano technologijos, medicinos žinių.

Pagrindinis tyrėjas daktaras Danielis Nagase (Daniel Nagase) yra buvęs greitosios medicinos pagalbos gydytojas, kuris buvo persekiojamas už tai, kad Kanadoje kovid-19 pacientams gydyti naudojo ivermektiną. Nuo 2021 m. priverstinėse atostogose esantis daktaras Nagase keliauja po Albertą ir Britų Kolumbiją, kad šviestų kitus apie covid-19 gydymo galimybes.

Kanados mokslininkas teigia "Moderna" vakcinose aptikęs nebiologinių aliuminio ir anglies nanodalelių

Kai vakcinos turinys buvo patalpintas į elektroninį mikroskopą, Dr. Nagase sugebėjo nustatyti pagrindinius elementus, tokius kaip anglis ir deguonis. "Jūs tikėjotės pamatyti anglį, deguonį, azotą ir fosforą - visa tai, ką paprastai matote baltymuose", - sakė Nagase. Tačiau nė viename mėginyje nebuvo nei azoto, nei fosforo - nei rentgeno spindulių spektroskopijos, nei elektroninio mikroskopo vaizduose.

"Rentgeno spindulių spektroskopija neaptiko nei azoto, nei fosforo. Taigi, jei tos sudėtingos formos - tas stačiakampis su visais tinklelyje išdėstytais taškeliais - buvo kokio nors biologinio proceso rezultatas... tuomet ten, be anglies ir deguonies, turėtų būti azoto ir fosforo. Nes kiekvienas gyvas organizmas, nesvarbu, ar tai būtų virusas, ar augalas, ar gyvūnas, yra sudarytas iš baltymų, kuriuose yra azoto, anglies, deguonies ir fosforo", - sakė jis.

Dr. Nagase vadinamųjų vakcinų turinyje aptiko labai įdomių formų. Vienoje iš nebiologinių gyvybės formų (vakcinoje "Moderna") buvo neurotoksiško aliuminio ir ji atrodė kaip "kamuolys, iš kurio auga kojos". Šis objektas nebuvo biologinis teršalas, nes jame nebuvo azoto ar fosforo. "Taigi, šis augantis daiktas yra nebiologinis", - padarė išvadą Nagase.

Mėginiuose jis nerado ir mRNA. MRNA yra pagrindinė vakcinos sudedamoji dalis, turinti sutrikdyti biologinį baltymų transkripcijos procesą žmogaus ląstelėse. MRNA yra priemonė, kuria koduojami toksiški, laboratorijoje pagaminti spyglių baltymai. Remiantis šiuo atradimu, galima drąsiai teigti, kad ne visos covid-19 vakcinos partijos yra vienodos, o kai kuriose jų gali visai nebūti mRNA, nes ji lengvai suyra ir gali būti netinkamai saugoma. Nagase įspėjo, kad nėra galimybės užtikrinti, jog ši vakcinos partija buvo tinkamai laikoma šaldytuve, kad būtų išsaugota mRNA.

Paaiškėjo, kad "Pfizer" vakcinos sudėtyje yra retųjų žemių metalo tuli

Paaiškėjo, kad "Pfizer" vakcinos sudėtyje yra retųjų žemių metalo tuli

Paaiškėjo, kad "Pfizer" vakcinos sudėtyje yra retųjų žemių metalo tulio

Pasak mokslininko, "Pfizer" mėginyje buvo neįprastos pluoštinės struktūros, kurioje buvo retosios žemės elemento, vadinamo tuliu. Tulis yra vienas iš labai reaktyvių periodinės lentelės lantanidų serijos elementų. Su šiuo retuoju metalu lengva dirbti, jis naudojamas kaip spinduliuotės šaltinis nešiojamuosiuose rentgeno prietaisuose. Elektroniniu mikroskopu šie tulio mėginiai buvo rasti įvairių polimorfinio pavidalo: kristalų, drožlių, gijų, gniužulų, svogūnėlių, rutuliukų, pluoštų ir rutuliukų su iš jų augančiomis kojomis.

Lenkų biologas daktaras Francas Zalewksi (Franc Zalewksi ) anksčiau šiuos vienagalvius ir trigalvius objektus aptiko 2021 m. Savotiškose struktūrose jis rado bromo, anglies ir aliuminio, todėl pavadino jas "nanooktipusais". Patologai nežinomų objektų rado ir skiepytų vokiečių kraujyje.

"Net nežinau, ar ši anglies technologija yra kiekvienoje partijoje, ar tik tose, kurias jie išsiuntė į Kanadą?" Dr. Nagase klausė. "Ar Kanada yra viena eksperimento pusė, o tam tikros JAV valstijos gauna šiek tiek kitokią partiją be anglies nanotechnologijos?" Daugėjant mirčių po skiepų, vis daugiau gydytojų kelia klausimus.

Per pastaruosius trejus metus iš medicinos buvo išguitas informuotas sutikimas, todėl daktaras Nagase klausia: "Ar viso pasaulio šalys gauna skirtingas injekcijas, o mes stebime, "na, kas miršta greičiausiai, kas serga greičiausiai ar kokios ligos atsiranda", nes eksperimentinės sudedamosios dalys beatodairiškai ir neatskleidžiant informacijos duodamos žmonėms?"

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau