Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 1

Tūkstančiai Europos įžymybių pagautos perkančios suklastotus "Covid" vakcinos sertifikatus

Tūkstančiai Europos įžymybių ir elito atstovų buvo demaskuoti dėl to, kad, užuot pasiskiepiję, įsigijo suklastotus Covid-19 vakcinos sertifikatus.

Stulbinantis Ispanijos policijos sulaikymas patvirtina tai, ką daugelis žmonių jau seniai įtarė - nors elitas gieda "Didžiajai farmacijai" palankius himnus ir skatina mases skiepytis, kai kalbama apie jų pačių sveikatą, jie tyliai nusprendžia atsisakyti vakcinos.

Tarp tų, kurie tiriami dėl apgaulingo skiepų sertifikatų gavimo, yra žymūs Europos dainininkai, muzikantai, futbolo žvaigždės, verslininkai, politikai ir "Big Pharma" vadovai.

Skandalas susijęs su tuo, kad į Nacionalinį imunizacijos registrą mainais už pinigus buvo įtraukiami žmonės, kurių daugelis yra gerai pažįstami ir žinomi vardai.

Naujausias iš jų, kuriam pateikti kaltinimai, yra vienos didžiausių Ispanijos farmacijos bendrovių "PharmaMar" prezidentas José María Fernández Sousa-Faro. Įmonė užsiima vaistų nuo vėžio, Alzheimerio ligos ir Covid-19 tyrimais.

Tačiau pagrindinė žiniasklaida atsisako nušviesti šią istoriją.

Vienos didžiausių Ispanijos farmacijos bendrovių

Vienos didžiausių Ispanijos farmacijos bendrovių "PharmaMar" prezidentas José María Fernández Sousa-Faro.

Vieno "Twitter" naudotojo Starfish žodžiais: "Kodėl NIEKAS čia nekalba apie Ispanijoje aptiktą operaciją "Jenner", kodėl nesiimama tolesnių tyrimo veiksmų?"

Tikrovė tokia, kad tyrimas vis dar tęsiamas, renkama daugiau įrodymų, kol daugelis turtingų ir garsių žmonių stos prieš teismą, tačiau galbūt daugiau tai nebuvo netikėta.

Kol vidutinis europietis darė tai, ko prašė jo vyriausybė, laikėsi drakoniškų taisyklių ir ėjo skiepytis eksperimentine genų terapijos biotechnologija, pasirodo, visuomenės elitas nusprendė nesiskiepyti.

Pasitikėjimas tarp vyriausybių ir paprastų piliečių dabar yra nutrūkęs. Faktas, kad farmacijos kompanijos prezidentas, dalyvaujantis Covid-19 vakcinų tyrimuose, nemanė, kad būtina ar svarbu skiepytis, verčia daugelį klausti, ar skiepai buvo būtini ir saugūs.

Tyrimas

EuroWeekly ataskaita: Įdomu tai, kad policija sukčiavimą atskleidė ne atlikdama vietinį tyrimą, o dėdama pastangas pažaboti ekstremizmą tamsiajame internete.

Įveskite policininką A, jo vardas ir pavardė neskelbiami. Pasak Guardia Civil, jis susisiekė su ekstremistine islamo grupe, su kuria susitarė susitikti Prancūzijoje, tačiau pasakė, kad jis asmeniškai negali keliauti, nes nėra paskiepytas.

Jis sakė: "Aš neturiu COVID-19 paso, nesu paskiepytas. Alachas neleidžia man į savo kūną įsidėti nieko nešvaraus".

Jie atsakė, kad gali gauti jam pasą ir net įregistruoti jį Nacionaliniame skiepų registre, Jis buvo supažindintas su dviem Madrido gyventojais: Oleksu, buvusiu vagimi, kuris anksčiau buvo patyręs seksualinę prievartą ir buvo žinomas dėl ryšių su Madrido nusikaltėliais, ir Irene, patrauklia moterimi, kuri prieš daugelį metų buvo nuteista, o vėliau atleista nuo bausmės už prekybą narkotikais.

Policija sekė šiuos du vyrus ir pastebėjo, kad Irena du kartus per savaitę po darbo valandų susitikdavo su jaunu vyru. Paaiškėjo, kad tas jaunuolis buvo Mario, La Paso ligoninės slaugytojo padėjėjas.

Atlikus tyrimą internete paaiškėjo, kad Mario buvo aktyvus kovotojas ir Covid-19 neigėjas, todėl jiems kilo įtarimų. Tačiau patikrinę jie nustatė, kad jis negalėjo būti suklastotų pažymėjimų šaltinis, nes nebūtų turėjęs prieigos prie duomenų bazės.

Todėl jie ėmė apsimetinėti potencialiais klientais, kad surinktų reikiamus įrodymus. Jie išsiaiškino, kad kitai slaugytojai buvo suteikta dalis sertifikatų išdavimui, o pinigai buvo pervedami į kriptovaliutų sąskaitas, siekiant juos nuslėpti.  

Tačiau jie taip pat išleido juos atkreipdami į save papildomą dėmesį, nes tinklas augo ir klientų skaičius didėjo.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 17:27 MTG ragina J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų tinklą, kuriame dalyvauja Clintonai

Atstovė Marjorie Taylor Greene paragino J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų žiedą, veikiantį Vašingtone ir susijusį su Clintonų šeima.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 17:14 Bideno patarėjas CNN tiesioginiame eteryje prisipažino, kad didelės dujų kainos yra "liberalios pasaulio tvarkos" dalis

Pasak Baltųjų rūmų atstovo spaudai Briano Deizo (Brian Deese), kuris amerikiečiams pasakė, kad tai kaina, kurią jie turi mokėti "už liberalios pasaulio tvarkos ateitį, ir mes turime tvirtai laikytis".

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau