Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 21

Naudingos taisyklės šeimoje

Kiekviena šeima gyvena remdamasi taisyklėmis. Net jei jos nėra užrašytos ar įvardintos žodžiu. Jei žemiau aprašytos taisyklės galiotų šeimoje, joje gyventi būtų labai saugu ir gera, o vaikai augtų laisvi, laimingi ir galėtų tapti brandžiomis asmenybėmis.

1. Tu gali jausti jausmus. Visus jausmus. Visi jausmai yra galimi ir normalūs. Mes kaip šeima esame tvirti ir padėsime tau išbūti su tavo būsenomis. Tau nereikia susipakuoti savo emocijų, jei jos yra nepatogios. Čia negalioja pasakymai: „vyrai neverkia, mergaitės nesiožiuoja“. Neturi slėpti nuo mūsų savo išgyvenimų, mes padėsime tau išmokti reikšti visas emocijas.

2. Mes galime kalbėtis. Visomis temomis, net jei tai nepatogu ar nemalonu mums girdėti. Kritika irgi galima. Mes klausome ir girdime, galime ir nesutarti ar ginčytis, tai nesumažina mūsų artumo. Kalbėti nereiškia, kad tu teisinsiesi, o aš moralizuosiu. Kalbėtis reiškia tartis, diskutuoti, dalintis mintimis, idėjomis.

3. Tu gali prašyti pagalbos. Paprašyti pagalbos yra stipraus žmogaus požymis. Suteik malonumą kitam žmogui, kad jis tau gali pagelbėti.

4. Tu gali būti savimi, tau nereikia apsimetinėti ar tapti kažkuo, kad labiau pritaptum mūsų šeimoje.

5. Balansas yra svarbu. Tarp darbo ir poilsio, mokslo ir pramogų, pokalbių ir tylos, buvimo karti ir vienumoje. Tiesa visada yra kažkur per vidurį. Stenkimės laviruoti ir išlaikyti balansą.

6. Tu gali daryti klaidas. Iš klaidų mes mokomės, jos gerokai vertingesnės už mūsų pergales. Tavo vertė nepriklauso nuo tavo pergalių. Mes nenustosime tavęs mylėti, jei tu suklysi ar pasielgsi netinkamai.

7. Kiekvienas iš mūsų yra vertingas. Tavo vertė yra neginčijama ir nekintama. Mes kartu mokomės aiškiai išsakyti savo poreikius ir atsižvelgiame į visus šeimos narius.

8. Gyvenimas gali būti visoks, bet mes stengiamės gyventi laimingai, remdamiesi savo vertybėmis.

Parengė psichologė-psichoterapeutė Gintarė Jurkevičienė

psichika.eu

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau