Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 26

Maskva pranešė, kad antskrydžiais smogė Ukrainos karinio rengimo centrams

Sekmadienį Rusija pranešė, kad likus kelioms dienoms iki NATO aukščiausiojo lygio susitikimo jos pajėgos smogė trims karinio rengimo centrams šiaurės ir vakarų Ukrainoje, įskaitant vieną netoli Lenkijos sienos.

Sprogdinimai buvo įvykdyti naudojant "didelio tikslumo Rusijos karinių oro ir kosminių pajėgų ginklus ir raketas "Kalibr", - sakoma Rusijos gynybos ministerijos atstovo Igorio Konašenkovo (Igor Konashenkov) pareiškime.

Vienas iš taikinių buvo Ukrainos pajėgų karinis mokymo centras Lvovo srities Starychi rajone, maždaug už 30 km nuo sienos su NATO nare Lenkija.

Kiti du mokymo centrai buvo centrinėje Žytomyro srityje ir šiaurinėje Černigovo srityje.

Konašenkovas nenurodė, kada ir iš kur buvo paleistos raketos.

Tačiau šeštadienį Kijevas pareiškė, kad Rusija smūgius atliko iš Ukrainos šiaurinės kaimynės Baltarusijos. Maskva šio teiginio nekomentavo.

Po smūgių kelios ukrainiečių brigados "visiškai prarado savo kovinius pajėgumus", sakė Konašenkovas ir pridūrė, kad "planai dislokuoti jas kovinėse zonose buvo sužlugdyti".

Šie smūgiai priminė, kad Rusija gali smogti bet kuriai Ukrainos daliai, net jei didžioji dalis jos operacijų dabar vyksta šalies rytuose ir pietuose.

Ukrainos valdžios institucijos pranešė, kad sekmadienio rytą buvo Rusijos smūgių sostinei Kijevui, tačiau Konašenkovas savo pareiškime to nepaminėjo.

Apie Rusijos smūgius pranešta sekmadienį Vokietijoje prasidedant Didžiojo septyneto (G7) aukščiausiojo lygio susitikimui ir prieš birželio 28-30 d. Madride vyksiantį NATO susitikimą.

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau