Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 29

Bette Midler sako moterims: "Išsaugokite spermą", kad ją panaudotumėte kaip įrodymą vaikų išlaikymo bylose

Bette Midler pakėlė savo aktyvumą į keistą lygį ir pataria moterims "išsaugoti spermą" kitą kartą, kai jos turės lytinių santykių su vyru.

Kraštutinių kairiųjų pažiūrų dainininkė ir aktorė paragino savo sekėjas "taupyti spermą", kad jos galėtų reikalauti vaikų išlaikymo išmokų po to, kai bus panaikintas sprendimas "Roe v. Wade".

Naudodamasi savo "Twitter" platforma, Midler patarė: "Sveiki, moterys; tik trumpas priminimas, kad kitą kartą, kai turėsite lytinių santykių, "išsaugotumėte spermą", kad, jei pastosite, turėtumėte įrodymų, leidžiančių pareikšti ieškinį ir laimėti 18 metų išlaikymo išmokas!"

"Breitbart" praneša: Atsižvelgiant į tai, kad bet koks standartinis tėvystės testas gali nustatyti kūdikio tėvą, kurį vėliau galima panaudoti teisme siekiant gauti vaiko išlaikymą, Midler rekomendacija neturi jokios prasmės ar praktiškumo.

Per Nolo.com:

Šiandien teismui tėvystei nustatyti dažnai užtenka paprasto kraujo tyrimo. DNR ar kiti kraujo tyrimai paprastai 99,9 % tikslumu padeda nustatyti biologinį vaiko tėvą.
Jei teismas nustato tėvystę, teisėjas įpareigoja tėvą mokėti vaiko išlaikymą ir suteikia jam globos arba lankymo teises.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau