Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Liepos » 1

Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

Zelenko gimė Kijeve, Ukrainoje, būdamas trejų metų su šeima persikėlė į Jungtines Valstijas ir apsigyveno Brukline, Niujorko valstijoje. 2000 m. Niujorko valstijos Bafalo universitete jis įgijo medicinos mokslų daktaro laipsnį.

Zelenko išgarsėjo sukūręs "Zelenko protokolą", COVID-19 gydymo būdą, kurį sudaro vaistai nuo maliarijos hidroksichlorochinas, antibiotikas azitromicinas ir cinko sulfatas, ir, kaip pranešama, per penkias gydymo dienas išgydė šimtus pacientų, naudodamas vaistų ir mineralų derinį.

Jo gydymui pritarė net tuometinis prezidentas Donaldas Trumpas (Donald Trump), kuris 2020 m. gegužę sakė, kad pradėjo vartoti hidroksichlorochiną nuo koronaviruso po to, kai V. Zelenko jam rekomendavo jį vartoti.

Nors Zelenkos gydymo veiksmingumą atmetė didžioji farmacija ir didžioji medicinos bendruomenė, vis dar daugybė žmonių tvirtina, kad Zelenka juos gydė ir išgydė.

 

Praėjusiais metais Zelenka vienam interviu davėjui pasakė, kad "aukšto lygio žvalgyba" jam pasakė, jog "Big Pharma" žudikų sąraše jis yra "numeris 2".

"Pasaulis turėtų žinoti, kokie svarbūs tapome, kad tapome grėsme farmacijos pramonei. Aš dėl šių dalykų nesijaudinu, nes Dievas turi daugybę būdų, kaip mane išvesti iš šio pasaulio".

V. Zelenko interviu davėjui sakė, kad nebijo mirties. Jį domino tik tai, kaip padaryti gyvenimą "geresnį žmonijai".

Kitame interviu Zelenka perspėjo, kad dedamos sutelktos pastangos nutildyti tokius tiesą sakančius gydytojus kaip jis, ir įspėjo, kad jei netrukus mirs, tai ne nuo blogos sveikatos ar savo rankos.

Socialiniuose tinkluose platinamoje kritiškoje žinutėje daktaras Zelenko nurodė, kad medicinos pramonėje netrukus įsibėgės establishmento karas prieš tiesos sakytojus, ir geri žmonės turi sukilti, kad sustabdytų jo poveikį kitai kartai.

"Valdžia dabar yra beviltiška, - sako Zelenko. "Tironai žino, kad artėja jų galas, todėl jie įsitvirtino ir dabar ketina pereiti prie visiškos totalitarinės tironijos, bandydami užgniaužti tokius balsus kaip aš."

Zelenkos įkurta organizacija "Zelenko Labs", propaguojanti jo medicininį gydymą, anksčiau šiandien išplatino pareiškimą, kuriame pripažino jo darbą.

"Daktaras Zelenko buvo gydytojas, mokslininkas ir kovotojas už medicinos teises, palietęs milijonų žmonių gyvenimus. Kai kuriuos jų išgelbėjo jo, kaip gydytojo, vaidmuo, o dar daugiau įkvėpė jo žodžiai".

"Su didžiuliu liūdesiu pranešame, kad mirė mūsų įkūrėjas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko", - priduriama pareiškime.

V. Zelenką paliko žmona ir aštuoni vaikai.

Zelenko mirė po kovos su retu vėžiu

Birželio 30 d., sulaukęs 49 metų, mirė po ketverius metus trukusios kovos su retos formos vėžiu. (Susiję: Pfizer" planuoja nužudyti tokius gydytojus kaip Bryanas Ardis ir Zev Zelenko).

Zelenko Labs, organizacija, kurią įkūrė miręs gydytojas, išplatino pareiškimą dėl jo mirties: "Dr. Zelenko buvo gydytojas, mokslininkas ir kovotojas už medicinos teises, palietęs milijonų žmonių gyvenimus. Kai kuriuos išgelbėjo jo, kaip gydytojo, vaidmuo, o dar daugiau įkvėpė jo žodžiai. Jo "Zelenkos protokolas" išgelbėjo milijonus žmonių ir pelnė jam Nobelio premijos nominaciją bei JAV prezidento ir kitų garsių pasaulio lyderių susižavėjimą."

Pasak jo organizacijos, Zelenka, būdamas neturtingų imigrantų vaikas, pakėlęs save ant kojų, tapo amerikietiškos svajonės įsikūnijimu. Jo šeima ir jo įkurta organizacija pažadėjo ir toliau kovoti už tikslus, kuriais jis labiausiai tikėjo.

Žiūrėkite daktaro Zelenkos kalbą turo "ReAwaken America" metu, kurioje jis kalba apie masinio formavimosi psichozę ir COVID-19 vakcinas.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


avatar
0
1
Klausymas, kas šiam žmogui nutiko? Lauksime žinių.... iš pasaulio.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau