Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 2

Baidenas blokuoja gręžimą jūroje, riboja naftos gavybą po to, kai maldavo naftos kompanijų išgauti daugiau ir puolė dujų degalines

J. Bideno administracija vėl paskelbė naują planą, kaip sumažinti naftos gavybą šalies viduje, šį kartą užkirsdama kelią naujiems naftos gręžimo jūroje Atlanto ir Ramiajame vandenynuose projektams.

Penktadienį Vidaus reikalų departamentas paskelbė dalį savo proceso, kuriuo siekiama įgyvendinti naują penkerių metų naftos gręžimo jūroje planą. Pagal šį planą per ateinančius penkerius metus gali būti leista parduoti ne daugiau kaip 11 naftos gavybos jūroje nuomos sutarčių: dešimt Meksikos įlankoje ir vieną Kuko įlankoje prie pietų centrinės Aliaskos pakrantės. Plane atsisakoma bet kokios naujos gavybos Atlanto ir Ramiojo vandenyno regionuose. 

"Siūloma programa nėra sprendimas išduoti konkrečias nuomos sutartis ar leisti vykdyti bet kokią gręžybą ar gavybą", - sakė Vidaus reikalų departamento (DOI) sekretorė Deb Haaland.

Haaland teigė, kad planas "pašalina iš svarstymo federalinius vandenis prie Atlanto ir Ramiojo vandenyno pakrančių".

"Nuo pat pirmos dienos prezidentas Baidenas ir aš aiškiai išreiškėme savo įsipareigojimą pereiti prie švarios energijos ekonomikos", - tęsė ji.

DOI plane aiškiai nurodoma, kad Bideno administracija negarantuoja ir galimo leidimo ar nuomos gręžti leistinuose regionuose. Jame sakoma: "Rajono ar galimo nuomos pardavimo įtraukimas į siūlomą programą nereiškia, kad jis bus įtrauktas į galutinę Nacionalinę OCS programą".

Pasiūlymas teikiamas kylant dujų kainoms ir esant rekordinei infliacijai. Šis žingsnis neturėtų stebinti, nes J. Bidenas per savo rinkimų kampaniją žadėjo uždrausti iškastinio kuro gręžimą jūroje.

Birželio mėnesį J. Bidenas išsiuntė piktą laišką didžiausių šalies naftos kompanijų vadovams, prašydamas jų išgauti daugiau naftos. Tačiau po šios iniciatyvos jis ėmėsi įprastos politinės nesėkmės ir dabar siekia užblokuoti didesnę gavybą. 

Naujai parengtas planas yra J. Bideno klimato kaitos politikos dalis, pagal kurią reikalaujama įgyvendinti naują penkerių metų naftos gręžimo jūroje planą. Paskutinį kartą DOI naftos ir dujų aukcioną atviroje jūroje Meksikos įlankoje surengė lapkričio mėn. Tačiau vėliau teismo nutartimi pardavimas buvo sustabdytas, nes administracija tinkamai neįvertino jo poveikio klimatui.

Džo Baidenas vos prieš dvi savaites dėl rekordinių dujų kainų kaltino degalinių savininkus.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto