Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 3

Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Pasak pranešimų, gydytojai dirvožemyje aptiko medžiagų, kurios gali turėti "žalingą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai".

Timetotimes.com praneša: Mainco universiteto medicinos centro Vokietijoje ekspertai teigė, kad oro, vandens ir dirvožemio tarša kasmet sukelia mažiausiai devynis milijonus mirčių.

Jie pabrėžė, kad daugiau kaip 60 proc. su tarša susijusių mirčių yra susijusios su širdies ligomis, tokiomis kaip insultas, infarktas, širdies ritmo sutrikimai ir lėtinė koronarinė širdies liga.

Europos kardiologų draugijos žurnale "Journal of the European Society of Cardiology, Cardiovascular Research" išspausdintame straipsnyje autoriai teigė, kad dirvožemį teršia sunkieji metalai, pesticidai ir plastikas.

Jie teigia, kad užterštas dirvožemis gali sukelti padidėjusį oksidacinį stresą kraujagyslėse, o tai savo ruožtu lemia širdies ligas.

Užterštas dirvožemis į kraują gali patekti įkvėpus.

Dirvožemio teršalai taip pat patenka į upes, sudarydami nešvarų vandenį, kuris vėliau gali būti naudojamas.

Pesticidai taip pat siejami su širdies ir kraujagyslių ligomis.

Ekspertai pridūrė, kad nors didžiausia rizika kyla žemės ūkyje ir chemijos pramonėje dirbantiems žmonėms, pesticidų su užterštu maistu, dirvožemiu ir vandeniu gali gauti ir kiti gyventojai.

Ekspertai teigė: "Nors dirvožemio užterštumas sunkiaisiais metalais ir jo ryšys su širdies ir kraujagyslių ligomis yra ypatinga problema mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse, nes jų gyventojai yra neproporcingai veikiami šių aplinkos teršalų, tačiau dėl didėjančios maisto tiekimo grandinių globalizacijos ir šių sunkiųjų metalų patekimo į vaisius, daržoves ir mėsą tai tampa problema bet kurioje pasaulio šalyje."

Jie taip pat nagrinėjo kadmį - sunkųjį metalą, kuris nedideliais kiekiais natūraliai aptinkamas ore, vandenyje, dirvožemyje ir maiste, o jo šaltinis yra pramoniniai ir žemės ūkio šaltiniai.

Jų analizė parodė, kad kadmio ir širdies ligų ryšys yra nevienareikšmis.

Analizuodami jie nustatė, kad apsilankymų skubios pagalbos kabinete dėl širdies ir kraujagyslių ligų Japonijoje buvo 21 proc. daugiau tomis dienomis, kai buvo didelis Azijos dulkių poveikis.

Šios dulkės yra pavojingos, nes paprastai yra užterštos ir plinta oru.

Profesorius Miunzelis (Münzel) pridūrė, kad reikia atlikti daugiau tyrimų apie bendrą kelių dirvožemio teršalų poveikį širdies ir kraujagyslių ligoms, nes retai kada esame veikiami tik vieno toksinio veiksnio.

"Reikia skubiai ištirti, kaip nano- ir mikroplastikas gali sukelti ir sustiprinti širdies ir kraujagyslių ligas.

"Kol nesužinosime daugiau, atrodo protinga dėvėti veido kaukę, kad apribotume vėjo nešamų dulkių poveikį, filtruoti vandenį, kad būtų pašalinti teršalai, ir pirkti sveikame dirvožemyje užaugintą maistą."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

Visas šis parazitologinis tyrimas atrodo labai juokingas, jau vien dėl to, kad dirvožemis naudojamas maistui ir visiems nuodams, kuriuos valgome, gaminti.  Matyt, siekiant to išvengti, žmonėms buvo liepta einant į restoranus dėvint kelnes ant galvos ir nenusimauti jų net einant į tualetą, kad į užpakalį nepatektų joks koronavirusas. Bet, žinoma, ne tai svarbiausia. 

Iš tikrųjų tai atrodo kaip naujos tendencijos, kuri atsiranda kartu su artėjančiu vandens privatizavimu, gimimas. Jei kas nors to nepastebėjo, paaiškinsime trumpai: vandens privatizavimas - tai vandens kontrolės ir (arba) vandentvarkos paslaugų perdavimas privačioms bendrovėms. Kitaip tariant, jei anksčiau vandenį į vandentiekį iš upės pumpuodavo valstybė, tai dabar, kadangi vanduo upėse visur užterštas, vandens tiekimu turėtų rūpintis privatūs investuotojai - jie geriau jį išvalo. 

Daugeliui žmonių nepatinka vandens privatizavimo projektas, nes pirmas dalykas, prie kurio jis privedė ir vis dar prives, yra vandentiekio vamzdyno kainos padidėjimas ir naujai sukurtų vergų darbas kažkokiems neaiškiems investuotojams, kurie turi mokėti už vandenį. Tačiau dabar, regis, dirvožemis yra kitas ir tik investuotojai turės teisę auginti maistą, nes tik jie turi gražius ir švarius laukus. laukime, kad žemės ūkis nuodingas, kas pardavinės produkcija, teks galimai... nnnn raštų pateiki iš tam tikrų institucijų... Kur, kaimo bobutė spaus į viską (kaip ir su kiaulėmis), kad neapsimokėjo auginti. O, kas gali paneigti, ar pateikti? Toliau, aišku, bus kalbama apie oro investuotojus, kur taip pat jau yra šiek tiek nešvarūs ir mes mokėsimo už oro valymą, todėl stebėsime, kaip viskas klostosi toliau. 

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau