Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 6

Uzbekistanas teigia, kad iš Afganistano paleisti 5 sviediniai, aukų nėra

Uzbekistanas pranešė, kad antradienį į jo teritoriją iš Afganistano buvo paleisti penki sviediniai, tačiau jie nesprogo.

Pasak Užsienio reikalų ministerijos, apšaudymas aukų nepridarė, tačiau buvo padaryta nedidelė žala netoli sienos esantiems namams.

Balandžio mėn. grupuotės "Islamo valstybė" vietinis padalinys Afganistane pareiškė surengęs raketų ataką prieš Uzbekistaną, tačiau Uzbekistano užsienio reikalų ministerija tuo metu teigė, kad šis pareiškimas buvo melagingas.

"2022 m. liepos 5 d. apie 16.20 val. pastebėtas penkių sviedinių, veikiausiai paleistų iš Afganistano teritorijos, kritimas Uzbekistano pasienio zonoje", - sakoma Užsienio reikalų ministerijos pareiškime ir priduriama, kad ji bendradarbiauja su Afganistanu, siekdama nustatyti incidento priežastį.

"Pažymėtina, kad krintant sviediniams jokių sprogimų neįvyko, dėl to žmonių aukų ir sugriovimų nebuvo", - pridūrė ministerija.

Uzbekistanas, buvusi sovietinė Centrinės Azijos valstybė, kurioje gyvena apie 35 mln. žmonių, turi 144 km (89 mylių) sausumos sieną su Afganistanu.

Vyriausybė Taškente užmezgė ryšius su Talibano administracija Kabule, tačiau oficialiai jos nepripažįsta.

Užsienio reikalų ministerija pranešė, kad "nedidelė žala padaryta keturiems privatiems namams" pasienio miesto Termezo rajone, kurį Uzbekistanas plėtoja kaip prekybos su Pietų Azijos šalimis, pavyzdžiui, Afganistanu ir Pakistanu, centrą.

"Penktasis sviedinys buvo rastas futbolo aikštėje. Kulkas neutralizavo karo inžinierių padalinys", - sakoma ministerijos pranešime "Telegram".

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau