Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 10

Motinos meilė

Motinos meilė - tai jausmas, kuris suteikia vaikui meilę, pripažinimą ir apsaugą. Jis lieka su jumis visą gyvenimą ir, kaip gyvybę teikiantis dykumos vanduo, suteikia jėgų įveikti visus gyvenimo iššūkius, išteklių ir pasitikėjimo savimi. Ji pripildo vaiką iš vidaus ir išlieka visą gyvenimą. Motinos meilė suteikia vaikui sparnus ir saugo jį kaip šydas.

Kalbu apie meilę, o ne apie hiperoperaciją, visišką kontrolę.

Tačiau ne visi vaikai jį gauna. Kodėl?

Meilę galima dovanoti tik tiems, kurie ją gavo arba kurie atpažino jos trūkumą ir jį išsprendė. kuris sugeba sukurti meilę sau ir savo vaikui.

Meilė yra pagrindinis jausmas.

Tačiau motina, neturinti meilės savyje, negali jos suteikti.

Kiekviena motina myli savo vaiką.  Tačiau jie tai parodo skirtingais būdais. Kažkas duoda kaip iš gausybės rago, kartais net per daug, o kažkas tik truputį. Kaip meilės apraiškoje rasti aukso vidurį? Ar galite meilę matuoti darbais ar žodžiais?

Prisimenu, kaip viena maždaug trylikos ar keturiolikos metų mergaitė man pasakė:

- Mano mama dirba trijuose darbuose. Turiu brangų telefoną, brangių daiktų. Bet man viso to nereikia. Man reikia mamos! Ar supratote? Mama! Aš noriu, kad ji mane apkabintų, pasikalbėtų su manimi. Pasidalysiu su ja savo paslaptimis.

Ji grįžta namo pavargusi iš darbo, o aš galiu tik valyti ir gaminti maistą. Ji nebeturi laiko su manimi kalbėtis. Aš jai tai sakiau, bet ji manęs negirdi arba nenori girdėti.

Pripažinkite, šie žodžiai veria širdį!

Šiai mamai meilė yra brangus dalykas

Sąlyginė meilė.

Tokie tėvai savo troškimus įgyvendina per vaikus. Pavyzdžiui: norėjau mokytis muzikos mokykloje, bet dėl tam tikrų priežasčių nepavyko. Taigi vaikas siunčiamas į muzikos mokyklą. O jei jo pusėje nėra noro ar uolumo mokytis, jis nevertas meilės.

Jei moteris dėl kokių nors priežasčių nenorėjo turėti vaikų, bet dėl motinos ar vyro pageidavimų juos turėjo. Ji nenori priimti ir mylėti šio vaiko.

Dažnai meilę pakeičia perdėtas lepinimas ir kontrolė. Tokiu atveju vaikas auga silpnas ir silpnos valios. Arba paauglystėje kyla maištas prieš tai, kaip su vaiku elgiamasi.

Kartais po skyrybų motina savo nuoskaudą išlieja ant vaiko. "Tu toks pat kaip tavo tėtis."

Ne visos motinos sutinka, kad vaikas paauglystėje pasikeičia: iš pradžių tai buvo paklusnus vaikas, o dabar - asmuo, kuris gina savo teises ir interesus.

Vaiko nepriėmimas gali būti alkoholizmo ar priklausomybės nuo narkotikų pasekmė.

O jūs su kokiais nemeilės pavyzdžiais esate susidūrę?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau