Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 10

Kinijos komunistų partijos grėsmė yra "didžiulė": FTB ir MI5 direktoriai

Liepos 6 d. Didžiosios Britanijos ir JAV vidaus žvalgybos tarnybų vadovai paskelbė retą bendrą pareiškimą, kuriame įspėjo, kad Kinijos komunistų partija (KKP) kelia didžiausią grėsmę tarptautinei tvarkai.

Autorius: Andrew Thornebrooke per "The Epoch Times" (paryškinta mūsų),

"Didžiausias iššūkis, kuris keičia mūsų žaidimą, kyla iš Kinijos komunistų partijos, - sakė MI5 generalinis direktorius Kenas McCallumas (Ken McCallum).

"Ji slapta daro spaudimą visame pasaulyje. Tai gali atrodyti abstraktu. Tačiau tai realu ir neatidėliotina. Turime apie tai kalbėti. Turime veikti."

Kinijos komunistų partijos grėsmė yra "didžiulė": FTB ir MI5 direktori

Federalinio tyrimų biuro direktorius Christopheris Wray (Christopher Wray) per spaudos konferenciją Teisingumo departamente Vašingtone 2020 m. rugsėjo 22 d. (OLIVIER DOULIERY/POOL/AFP via Getty Images)

J. McCallumas apibūdino KKP agresiją kaip "didžiulį bendrą iššūkį" Jungtinei Karalystei ir Jungtinėms Valstijoms. Jis sakė, kad komunistinis režimas organizuoja visą Kinijos valstybės aparatą, kad sistemingai pakenktų Vakarams ir pavogtų pažangias technologijas.

Kinijos komunistų partijos grėsmė yra "didžiulė": FTB ir MI5 direktori

MI5 generalinis direktorius Kenas McCallumas 2021 m. liepos 14 d. MI5 būstinėje Thames House, Londone, teikia metinę atnaujintą informaciją apie grėsmes. (Yui Mok/PA)

"KKP laikosi visos valstybės požiūrio, pagal kurį įmonės ir asmenys įstatymais verčiami bendradarbiauti su partija", - sakė K. McCallumas.

"Mūsų laisvosiose visuomenėse galime padaryti geriau. Kurdami patikimą partnerystę visose mūsų nacionalinėse sistemose ir, kaip simbolizuoja šiandienos pavyzdys, tarptautiniu mastu."

KKP yra "didžiausia ilgalaikė grėsmė

FTB direktorius Kristoferis Rėjus (Christopher Wray) sakė, kad KKP yra didžiausias iššūkis tarptautinei tvarkai, kuriuo siekiama pakenkti Jungtinėms Valstijoms, jų sąjungininkams ir partneriams.

"Nuolat matome, kad būtent Kinijos vyriausybė kelia didžiausią ilgalaikę grėsmę mūsų ekonominiam ir nacionaliniam saugumui, o sakydamas "mūsų" turiu omenyje abi mūsų valstybes, taip pat mūsų sąjungininkus Europoje ir kitur", - sakė jis.

McCallumas sakė, kad pareiškimo tikslas nebuvo demonizuoti Kinijos žmones ar atkirsti Kinijos verslą nuo likusio pasaulio, bet buvo skirtas konkrečiai atkreipti dėmesį į daugybę KKP keliamų grėsmių. Jis pridūrė, kad šios problemos apima slaptas vagystes, prievartinį technologijų perdavimą, mokslinių tyrimų išnaudojimą ir kibernetines atakas, nukreiptas prieš beveik visus visuomenės sektorius.

"Užmojų mastas yra didžiulis, - sakė McCallum. "Ir tai tikrai nėra paslaptis. Bet kurie vieši strateginiai planai, pavyzdžiui, "Pagaminta Kinijoje 2025", aiškiai parodo ketinimus."

"[Jie] Siekia palenkti mūsų ekonomiką, mūsų visuomenę, mūsų požiūrį taip, kad atitiktų Kinijos komunistų partijos interesus. Nustatyti standartus ir normas, kurios leistų jai dominuoti tarptautinėje tvarkoje. Tai turėtų priversti mus susimąstyti ir atkreipti į tai dėmesį".

Jungtinės Karalystės vyriausybė, kaip ir kitos institucijos visame pasaulyje, yra tapusi plačiai nuskambėjusių KKP šnipinėjimo kampanijų taikiniu. Šių metų pradžioje MI5 paskelbė įspėjimą, kad Kinijos šnipas puoselėjo plačius ryšius visame parlamente, įskaitant lėšų rinkimą. Be to, Jungtinė Karalystė taip pat išsiuntė kelis Kinijos šnipus, kurie prisistatė žurnalistais.

Šie incidentai padėjo pabrėžti tai, ką McCallumas pristatė kaip žiaurią tiesą: Vakarų ekonominis liberalizmas nepadėjo užtikrinti didesnės laisvės ir skaidrumo Kinijoje.

"Bijau, kad plačiai paplitusi Vakarų prielaida, jog auganti Kinijos gerovė ir didėjantis ryšys su Vakarais automatiškai lems didesnę politinę laisvę, pasirodė esanti akivaizdžiai klaidinga", - sakė McCallumas.

"Tačiau Kinijos komunistų partiją domina mūsų demokratinė, žiniasklaidos ir teisinė sistemos. Deja, ne tam, kad jas mėgdžiotų, o tam, kad jomis pasinaudotų savo naudai".

Daugiau skaitykite čia...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto