Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 5

Kinija teigia nutraukianti bendradarbiavimą su JAV įvairiais klausimais

Penktadienį Kinija pareiškė, kad atšaukia kelis susitikimus gynybos klausimais ir sustabdo svarbias derybas su Jungtinėmis Valstijomis dėl klimato kaitos po JAV Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi (Nancy Pelosi) vizito Taivane šią savaitę.

Pekinas "sustabdys Kinijos ir JAV derybas dėl klimato kaitos" ir panaikins planus dėl karinių vadovų pokalbio bei dviejų susitikimų saugumo klausimais, pareiškė Užsienio reikalų ministerija, nurodydama, kad N. Pelosi "nepaisė griežto Kinijos pasipriešinimo ir griežtų pareiškimų" dėl Taivano vizito.

Kinija ir Jungtinės Valstijos - dvi didžiausios pasaulyje anglies dioksido teršėjos - pernai Glazge vykusiame COP26 aukščiausiojo lygio susitikime netikėtai pristatė klimato paktą.

Jos įsipareigojo bendradarbiauti, kad šį dešimtmetį paspartintų klimato kaitos veiksmus, ir pažadėjo reguliariai susitikti, kad "spręstų klimato krizę".

Kinija savivaldų, demokratinį Taivaną laiko savo teritorijos dalimi ir yra pažadėjusi vieną dieną jį užimti, prireikus - jėga.

Pekinas į Pelosi vizitą ir po jo reagavo grasinimais ir karinėmis pratybomis, kurias laiko nepriimtinu Vašingtono ir dabartinių Taivano nepriklausomybę remiančių lyderių ryšių eskalavimu.

Užsienio reikalų ministerija penktadienį pareiškė, kad sustabdo bendradarbiavimą su Vašingtonu nelegalių migrantų repatriacijos, teisminės pagalbos ir tarptautinio nusikalstamumo, taip pat kovos su narkotikais srityje.

Anksčiau ji sakė, kad Pelosi ir jos šeimai taikys neįvardytas sankcijas.

AFP

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau