Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2022 » Liepos » 13

Blyškus humanoidas pastebėtas vaizdo kameros įraše

Socialinėje žiniasklaidoje paplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota Kentukio valstijoje (JAV) vaizdo kameromis užfiksuota keista blyški humanoidinė būtybė.

Vaizdo įrašą 2022 m. liepos 5 d. "Facebook" pirmą kartą paskelbė vyras, vardu Douglas Windsor McLoney III. Jis rašė, kad tai buvo užfiksuota stebėjimo kamera kažkur Morehede, Raudonosios upės įlankos rajone Kentukio valstijoje. 

Vaizdo įrašo kokybė yra labai prasta, o internete paskelbta medžiaga atrodo taip, tarsi būtų nufilmuota telefonu iš kompiuterio ekrano, todėl yra dar labiau neryški.

Vaizdo įraše matoma balkšva figūra, panaši į labai liesą žmogų, kuri keistai juda šalia automobilio netoli kažkokio statinio. Figūra juda pusiau sulenktomis kojomis ir pritūpusi.

"Jis juda ne kaip žmogus. Jis juda beveik taip, tarsi jo girnelės būtų ištiesintos atgal. Jis man primena Golumą iš "Žiedų valdovo". Paskutiniame kadre matyti šonkauliai ir didele dalimi jo skeleto kaulai", - rašo vaizdo įrašo autorius.

Kai kurie komentatoriai teigia, kad ši figūra panaši į garsiuosius "blyškius šliaužykus" iš amerikiečių miesto legendų ir šiuolaikinių interneto gąsdinimų istorijų, dar vadinamus Pale Crawler.

humanoidas, monstras, būtybė, Kentukis, Pale Crawler

Kiti teigė, kad nuotraukoje matyti įprastas įsilaužėlis, vilkintis prigludusį kostiumą ir tikriausiai tik labai lieso kūno sudėjimo. Kiti žmonės manė, kad įsilaužėlis tiesiog bandė pabėgti, galbūt norėdamas pavogti automobilį arba įsilaužti į namą.

Taip pat buvo spėliojama, kad vaizdo įraše užfiksuotas neįgalus senukas, narkomanas arba psichikos ligonis.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau