Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Liepos » 18

Baltųjų rūmų gydytojo bomba: ‘Bidenui išrašomi vaistai nuo demencijos, kad jis išgyventų dieną’

Baltųjų rūmų gydytojas Ronny Džeksonas (Ronny Jackson) atskleidė, kad Joe Bidenas vartoja vaistus nuo demencijos, kurie jam padeda išgyventi dieną, ir netrukus bus priverstas atsistatydinti, nes jo kognityvinės funkcijos prastėja.

R. Džeksonas pateikė šiuos sensacingus teiginius Marijos Bartiromo (Maria Bartiromo) laidoje "Sunday Morning Futures Fox News".

"Ar jie tai slepia ir maitina jį vaistais, kad jis galėtų funkcionuoti?" - klausė M. Bartiromo ir pridūrė: "Žinau, kad jis dažnai vyksta namo į Delaverą, dažniau nei bet kuris kitas prezidentas."

"Kas dabar vadovauja Baltiesiems rūmams ir ar jie slepia šias psichikos problemas?" Džeksono buvo paklausta.

Summit.news pranešimai: "Kas traukia už virvučių, kas dabar valdo šalį, mes tikrai nežinome atsakymo į šį klausimą", - atsakė Džeksonas, kuris buvo ir Barako Obamos (Barack Obama), ir Donaldo Trampo (Donald Trump) asmeninis gydytojas.

"Jie jį valdo tam tikru dienos metu, jam būna gerų ir blogų dienų, ar jie turi vaistų, aš nežinau, yra vaistų, kurie gali padidinti atmintį, budrumą ir panašius dalykus, ir laikinai paslėpti tokius dalykus, todėl esu tikras, kad kažkas iš to vyksta", - pridūrė kongresmenas.

Džeksonas paragino J. Baideno gydytoją sąžiningiau kalbėti apie šią situaciją, pažymėdamas, kad iš pradžių jam buvo leista tapti prezidentu tik tam, kad visame Vakarų sparne galėtų apsigyventi B. Obamai ištikimi žmonės.

Toliau kongresmenas tvirtino manantis, kad J. Bidenas atsistatydins iki 2024 m., nes su amžiumi jo kognityvinės funkcijos "blogės, o ne gerės", ir pridūrė, kad kaip pretekstas jį nušalinti gali būti panaudota kita priežastis, pavyzdžiui, Hanterio Bideno skandalas.

"Manau, kad jie ieškos progos mesti jį po autobusu per ateinančius kelis... mėnesius ir bandys juo atsikratyti, nes manau, kad jie taip pat žino, jog jis negali sulaukti šios kadencijos pabaigos 2024 m.", - sakė Džeksonas.

Kaip jau anksčiau pabrėžėme, Džeksonas nesitraukė nuo klausimų apie J. Bideno kognityvinius sutrikimus, nors iš Barako Obamos gavo piktą laišką, smerkiantį jį už diskusijas apie tai.

Kaip tyrinėjame toliau pateiktame vaizdo įraše, keistas J. Bideno elgesys ir žodiniai nesklandumai dabar tokie reguliarūs, kad tampa nebeįmanoma nuslėpti to, kas akivaizdu.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau