Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Liepos » 27

Moteris verkia po to, kai COVID Jab sužalojimas tiesiog ištirpdo jos veidą

Moteris apsipylė ašaromis, aprašydama, kaip dėl "Covid" smūgio jai tiesiog ištirpo veido ir kūno oda.

Virusiniame vaizdo įraše, paskelbtame TikTok, moteris paaiškino, kad jos odos būklė egzema buvo kontroliuojama ir lokalizuota nedidelėse kūno vietose, tačiau sako, kad ji tapo niokojanti po to, kai ji išgėrė pirmuosius du švirkštus ir papildomą injekciją.

"Aš taip gerai kontroliavau savo egzemą 29 metus, kad tuo metu aktyviai nebendravau su dermatologu", - pareiškė moteris.

"Bet leiskite man pasakyti štai ką... po kiekvieno skiepo - o aš turėjau tris skiepus - mano egzema paūmėdavo. Ir aš nesakau, kad vakcina sukėlė mano TSW [Topical Steroid Withdrawal], manau, kad tai buvo visiškas tobulos audros clusterfuck dalykų, kurie man nutiko."

Infowars.com praneša: Moteris sako, kad dermatologams pamačius, jog jos egzema stiprėja, jai buvo paskirta daug vaistų, kurių daugelis skiriami vėžiu sergantiems pacientams.

"Greitai persikėlėme į 2022 m. sausį - man prasidėjo visiška TSW abstinencija. Mane krėtė šaltis, negalėjau reguliuoti šilumos, iš odos tekėjo metalinis skystis, priaugau svorio, nors nevalgiau", - sakė moteris.

Paskui ji nusitraukė marškinių apykaklę, kad parodytų savo odos būklės mastą, kuris, anot jos, pablogėjo po to, kai išvakarėse suvalgė traškių žiedinių kopūstų.

Baigdama aiškinti, kad už vaistus, kurių jai nereikėjo prieš pastarąjį odos ligos epizodą, ji sumokėjo daugiau nei 1 000 JAV dolerių, moteris ėmė verkti.

"Jaučiuosi taip, tarsi iš manęs būtų atimtas visas gyvenimas. Tai taip siaubingai skausminga."

"Ar dar kas nors tai pastebėjo? Aš tiesiogine prasme tiesiog vykdžiau gydytojo nurodymus, vykdžiau vyriausybės įpareigojimus, o dabar tai yra mano gyvenimas."

Nepaisant to, kad "Covid" vakcinos reklamuojamos kaip "saugios ir veiksmingos", bent viename tyrime įžvelgtas priežastinis ryšys tarp "Covid" mRNA vakcinų ir laikino jau esamų egzemos simptomų paūmėjimo.

"Šio tyrimo apribojimai apima negalėjimą nustatyti priežastinio ryšio, - rašė tyrėjai ir pridūrė: - Tačiau mūsų atvejai rodo laikiną ryšį su kitais kvalifikuojančiais dirgikliais ir atitinka daugumą kriterijų, aprašytų vertinant nepageidaujamo įvykio po imunizacijos priežastingumą. Gydytojai raginami stebėti galimas su skiepais susijusias odos komplikacijas... ir nuolat susipažinti su nacionalinėmis ir tarptautinėmis rekomendacijomis."

Kaip ir kitų vakcinų sukeltų sužalojimų atveju, moters kančių buvo galima išvengti, jei ji būtų buvusi iš anksto informuota apie galimą šalutinį poveikį arba kontraindikacijas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau