Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 25

MSM pripažįsta, kad geriausio gydytojo COVID injekcija pablogino jo vėžį

Žiniasklaida pripažino, kad vieno geriausio gydytojo COVID injekcija sukėlė jo vėžį, kuris paūmėjo ir išplito į kitas kūno dalis.

Šį stulbinantį prisipažinimą paskelbė laikraštis "The Atlantic" straipsnyje, pavadintame "Ar garsaus gydytojo COVID injekcija pablogino jo vėžį?".

Thegatewaypundit.com praneša: Tai lūžio taškas kairiųjų partijoje. Jie turi žinoti, kad viskas netrukus bus labai, labai blogai.

Daktaras Maiklas Goldenas (Michael Golden), geriausias imunologas Belgijoje, pastebėjo, kad jo vėžys smarkiai išplito po to, kai praėjusiais metais jam buvo suleista sustiprinamoji injekcija. Tai labai nerimą keliantis straipsnis.

Pagarba "The Atlantic" už tai, kad neslėpė šio pranešimo nuo savo skaitytojų.

Roksana Khamsi (Roxanne Khamsi) iš "The Atlantic" pranešė:

Praėjusių metų rugsėjo 22 d. Mišelis Goldmanas (Michel Goldman), belgų imunologas ir vienas žinomiausių Europos medicinos tyrimų gynėjų, užėjo į netoli savo namų esančią kliniką, pasiraitojo rankoves ir į ranką gavo stiprinamąją injekciją. Jis žinojo, kad jam jo prireiks labiau nei daugeliui kitų.

Vos keliomis savaitėmis anksčiau 67 metų Mišelis buvo nuvykęs pas savo jaunesnįjį brolį Seržą, branduolinės medicinos vadovą Laisvojo Briuselio universiteto ligoninėje, kur abu vyrai yra profesoriai. Mišelis naktį prakaitavo, jautė kaklo limfmazgių padidėjimą, todėl brolis nuvedė jį atlikti viso kūno kompiuterinės tomografijos tyrimą. Kai vaizdai pateko į Seržo kompiuterį, juose buvo matyti daugybė rausvų dėmelių, susitelkusių prie kairiojo Mišelio paakio ir besidriekiančių išilgai kaklo. Tai buvo imuninės sistemos vėžys - limfoma.

Atsižvelgdamas į savo sritį, Mišelis suprato, kad tai reiškia, jog netrukus jam bus sutrikdytas imunitetas dėl chemoterapijos. Artėjant dar vienai žiemai - ir galbūt dar vienai SARS-CoV-2 infekcijų bangai - tai reiškė, kad jis turėjo tik siaurą galimybę, per kurią jo organizmas visiškai sureaguos į COVID vakciną. Ankstesnį pavasarį gavęs dvi "Pfizer" vakcinos dozes, Mišelis greitai nuvyko pasiskiepyti trečiąja. Jei bandydamas nugalėti mirtiną vėžį jis turėjo praleisti mėnesius sugerdamas nuodus, tai bent jau nuo pandemijos jis turėjo kuo geriau apsisaugoti.

Tačiau po kelių dienų Mišelis kažkodėl pasijuto dar blogiau. Naktinis prakaitavimas pasidarė daug intensyvesnis, ir jis pastebėjo, kad - visai ne pagal savo charakterį - imasi pietų miego. Didžiausią nerimą kėlė tai, kad jo limfmazgiai buvo dar labiau patinę nei anksčiau. Jis vėl pasitarė su Seržu ir jie paskyrė dar vieną kūno skenavimą rugsėjo 30 d., likus šešioms dienoms iki numatytos vėžio gydymo pradžios. Jis vėl sėdėjo radiologijos kabinete, o brolis laukė, kol kompiuteryje pasirodys nuotraukos.

Seržo vešlūs antakiai raukšlėjosi, kai jis kalbėjosi su Mišeliu po to, kai pamatė skenogramas. ("Visada prisiminsiu jo veidą, jis buvo tiesiog neįtikėtinas", - pasakojo Mišelis.) Nuotraukose buvo matyti visiškai nauja vėžio pažeidimų virtinė - tiek daug dėmių, kad atrodė, tarsi kas nors Mišelio kūne būtų paleidęs fejerverkus. Maža to, pakitimai dabar buvo ryškūs abiejose kūno pusėse, o nauji telkiniai ypač žydėjo dešinėje Mišelio pažastyje ir palei dešinę kaklo pusę.

Mišelio hematologė, pamačiusi skenogramą, liepė jam pranešti tiesiai į artimiausią ligoninės vaistinę. Ji jam pasakė, kad jis tuoj pat turės pradėti vartoti steroidines tabletes. Toks greitas limfomos progresavimas vos per tris savaites buvo labai neįprastas...

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau