Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 30

Geriausias gydytojas: ‘Neįprasti vėžiniai susirgimai sparčiai plinta tarp pasiskiepijusių asmenų’

Geriausias Švedijos gydytojas perspėjo, kad po Covid skiepų įdiegimo pacientams pradeda pasireikšti retų ir neįprastų vėžinių susirgimų simptomai.

Dr. Ute Kruger dirba Kalmaro (Švedija) regioninėje ligoninėje. Naujajame interviu Norvegijos gydytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų asociacijai daktarė Ute Kruger išreiškė nerimą dėl nerimą keliančių agresyvių vėžinių susirgimų, kuriuos ji dabar pastebi.

Apie tai praneša Rairfoundation.com: Dr. Kruger, kuri 25 metus dirbo patologe, o 18 metų - krūties vėžio diagnostikoje, ištyrė 8 000 autopsijų ir dabar yra įsitikinusi, kad skiepai ir mirtis turi ryšį, jau nekalbant apie jos įsitikinimą, kad daugelis jos kolegų medikų ir toliau neigia šias sąsajas.

"Atrodo, kad vakcinos nuo Covid-19 sukelia greitai plintantį vėžį arba porokarcinomą (odos vėžio rūšį), taip pat uždegimines organizmo būkles, vadinamąsias autoimunines ligas", - sakė daktarė Kruger. "Galbūt šis vėžio vystymasis yra susijęs su uždegiminėmis būklėmis. Kalbėjausi su kitais patologais, kurie pastebi padidėjusį navikų, kurių anksčiau beveik nebuvo matyti, skaičių. Turiu omenyje retus navikus, ir kad vėžio atvejų skaičius padidėjo įvairiuose organuose". 

Tai neabejotinai pasakytina apie į pensiją išėjusį gydytoją iš Edmontono (Kanada). Šiam aštuoniasdešimtmečiui vyrui, anksčiau buvusiam sveikam, neseniai buvo diagnozuotas prostatos vėžys. "Praėjusių metų pabaigoje man buvo suleista trečioji dozė, - sako jis. "Prieš tai vėžiu nesirgau. Įtariu, kad tarp šių įvykių yra ryšys, nes atrodo daugiau nei sutapimas, kad mano sūnui praėjusių metų pabaigoje buvo nustatyta tokia pati diagnozė. Po to sekė mano dukra, kuriai neseniai buvo atlikta mastektomija dėl krūties vėžio. Taigi vienintelis iš keturių likusių gyvų mano šeimos narių, kuriam nebuvo diagnozuotas vėžys, yra vienas iš mano vaikų, kuris liko neskiepytas."  

JAV, Aidaho valstijoje gyvenantis patologas daktaras Ryanas Cole'as (Ryan Cole) patvirtina daktaro Krugerio išvadas. "Būdamas patologas, visą dieną matau dėsningumus. Po skiepų išplatinimo pradėjau matyti ligų dėsningumų pokyčius. Anksti supratau, kad įvyko imuninės sistemos slopinimas ir dingo T ląstelių atmintis. Tuomet paprastai pastebėdavau tam tikrų rūšių vėžį, tačiau endometriumo vėžį, kurį paprastai matydavau du ar tris per mėnesį, dabar matydavau du ar tris per savaitę", - sakė daktaras Cole'as naujausiame interviu su Chrisu Warku (Chris Wark). "T-ląstelių, kurios paprastai kontroliuoja vėžį, nebeliko. Tam tikros vėžio rūšys greičiau ir agresyviau bei dažniau pasireiškia jaunesniame amžiuje, palyginti su tuo, ką mačiau per beveik tris dešimtmečius, kai užsiimu šia veikla." 

Dr. Kruger ne tik pastebi vėžio tipų pokyčius, bet ir įžvelgia problemą, susijusią su autopsijos procesu, kuris leistų šiems pokyčiams išryškėti. "Aš matau tris dideles problemas, susijusias su skrodimais, - sako ji. "Pirmoji yra neteisinga ir neišsami informacija iš klinikų. Pavyzdžiui, ar pacientas buvo skiepytas, ar ne.

Dr. Kruger yra turėjusi keletą atvejų, kai pacientai siuntime atlikti skrodimą buvo nurodyti kaip neskiepyti, o vėliau paaiškėjo, kad jie buvo skiepyti. 

"Kita problema yra ta, kad daugelis mano kolegų patologų neatlieka histologinio tyrimo, - sako ji. Tai reiškia, kad patologai neima audinio mikroskopinei analizei, kuri padėtų nustatyti, ar aplink kraujagysles buvo uždegimo problemų. Šie uždegimai savo ruožtu gali būti kraujo krešulių, sukeliančių mirtį, priežastis. "Trečioji problema - nežinojimas, kaip vertinti mikroskopinius duomenis", - sako ji. Dr. Kruger interviu metu ji žiūrovams demonstruoja skrodimo nuotraukas, kuriose matyti kraujagyslių uždegimas, sukėlęs miokarditą, kraujavimą plaučiuose ir kito paciento nugaros, kaklo ir stuburo srityje.

Tačiau lygiai taip pat blogai daktarė Kruger jaučia, kad "žmonės nenori matyti ir interpretuoti pokyčių jų kontekste. Niekas nesiklauso, ką sakau, o kolegos net abejoja mano kompetencija".  Kaip pavyzdį daktarė Kruger pasakoja istoriją apie kolegą, kuris konsultavosi su ja dėl skrodimo ataskaitos. Ji parodė miokarditą ir pasiūlė, kad mirtis gali būti susijusi su Covid-19 vakcina. Kolegė šią išvadą laikė "pernelyg išgalvota".

Tačiau naujausi statistiniai duomenys iš Pranešimų apie nepageidaujamus vakcinų reiškinius sistemos (VAERS) iki liepos 15 d. rodo, kad labai nedaug kas yra išgalvota, o žmonės miršta: beveik 30 000 pranešimų apie mirtį. Jau nekalbant apie 50 647 pranešimus apie miokarditą ir perikarditą, dar 55 540 žmonių, dėl kitų priežasčių neterminuotai netekusių darbingumo, ir dar 33 009 žmonių, kuriems pasireiškė gyvybei pavojingos nepageidaujamos reakcijos. Iki birželio 18 d. palyginamoje Europos duomenų bazėje užregistruoti 45 752 mirties atvejai. Tikėtina, kad į šiuos skaičius įtraukta nedaug aukų, jei iš viso jų yra, nuo agresyvaus ir reto vėžio, apie kurį liudija daktaras Krugeris, nes šios mirtys paprastai išryškėja po ilgesnio laiko, o priežastinį ryšį nustatyti tuo sunkiau, kuo ilgiau po skiepijimo įvyksta mirtis. 

"Mano aprašyti pokyčiai, kurie greičiausiai susiję su skiepijimu nuo Covid-19, matyt, yra tik dalis to, kas vyksta organizme", - sako daktarė Kruger. "Studijavau mediciną, nes norėjau padėti žmonėms, bet dabar jaučiuosi taip, tarsi tik stebėčiau, kaip jie žūsta, ir nelabai ką galiu dėl to padaryti." Dr. Cole pritaria. "Visur, kur tik keliauju, gydytojai man sako: "Aš matau tai, ką matote jūs". Tai yra dėsningumas." 

Žiūrėkite daktarės Ute Kruger interviu su Norvegijos gydytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų asociacija:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau