Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 3

Kaip pasijusti laimingu dabar pat?

Ar įmanoma tapti laimingesniam nedelsiant? Mokslininkai tikina, kad taip!

Esame įpratę manyti, kad tik koks nors reikšmingas įvykis gali padaryti mus tikrai laimingus. Tačiau mes klystame, nes yra psichologinių gudrybių, kuriomis tikrai padės pajusti laimės antplūdį.

Dėkingumo aktas

Parašykite laišką Visatai arba mintyse padėkokite jai už visas jos suteikta gėrį jums. Pirmiausia už gyvybę ir patį gyvenimą. Rašyba ir skyrybos ženklai čia visiškai nesvarbūs. Svarbiausia yra jūsų nuoširdumas. Pagal mokslinių tyrimų išvadas, vienas toks laiškas per savaitę gali gerokai padidinti laimės lygį.

Prisiminkite gerus dalykus

Prisiminkite tris geriausius dalykus, kurie nutiko jums per dieną. Šis pratimas užtruks vos kelias minutes, tačiau efektas visiškai pateisins pastangas! Taip jūs treniruojate savo smegenis sutelkti dėmesį ne tik į neigiamus, bet ir į teigiamus įvykius. Ir kuo daugiau sutelksite dėmesį į teigiamus dalykus, tuo labiau būsite laimingesni.

„Ilgą laiką netikėjau dėkingumo pratimų veiksmingumu. Man atrodė, kad tai magija, neturinti nieko bendra su realybe. Bet vis tiek dėl įdomumo nusprendžiau išbandyti. Kai po poros savaičių supratau, kad mano gyvenimas tikrai pradėjo keistis, buvau tiesiog priblokšta. Nuo tos akimirkos reguliariai praktikuoju dėkingumo pratimus ir tam atsirandu vis daugiau priežasčių“, – pasidalijo savo eksperimentais 26 metų Ilona K.

Padėkite kitam

Kai kas nors kitas mums padeda, tai gali mus pradžiuginti. Tačiau kai kam nors kitam padedame, tai suteikia mums dar daugiau džiaugsmo. Dosnumo ir labdaros rodymas ne tik stiprina pasitikėjimą savimi, bet ir gilina supratimą, kad esame visuomenės dalis. O žmogui, kaip socialinei būtybei tai yra labai svarbu.

Svajokite

Kai kurie žmonės įsitikinę, kad nepagrįstos svajonės nieko gero neduoda. Tačiau faktas yra tas, kad mūsų smegenys neskiria tikrovės nuo fantazijos. Tai yra, jos suvoks mintis apie gražų ir geidžiamą dalyką kaip apie kažką jau egzistuojančio. Ir tikimybė, kad jūsų svajonės išsipildys, labai padidės.

Pasijusti laimingesniam šiuo momentu nėra taip sunku, kaip manote. Svarbiausia treniruoti smegenis džiaugsmo pojūčiams ir sąmoningai pasirinkti laimingą gyvenimą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.09.2022 laikas 20:58 Pusės kūno sportininkas Zionas Clarkas įkvepia kitus ir planuoja laimėti parolimpines žaidynes
Prieš porą metų Zionas Clarkas (Zion Clark), amerikietis, gimęs be pusės kūno ir užsiimantis laisvųjų imtynių sportu, nustebino pasaulį. Apie jį buvo sukurtas dokumentinis filmas, o vėliau jis buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip greičiausias r...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 20:32 Paprasti veiksmai, kad jūsų vyras būtų laimingas
Geroje santuokoje žmonės stengiasi padaryti vienas kitą laimingą. Tai ne visada pavyksta, o žmonės ne visada žino, kokius veiksmus verta atlikti, kad pasiektų šį tikslą. O kai kurie žmonės tiesiog mano, kad tai sudėtingi veiksmai, kuriems neverta ski...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 18:35 Pandemija buvo elito repeticija prieš ‘Didįjį persitvarkymą’
COVID-19 pandemija buvo Pasaulio ekonomikos forumo repeticija, skirta pasirengti "didžiajam persitvarkymui". Gyventojams įvaryti baimę - svarbiausia, kad jie laikytųsi reikalavimų.  Pasaulinis elitas, pandemijos metu pasiekęs masinį paklusnumą, pasit...

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:10 Receptai | Patiekalai Naminiai jautienos/kalakutienos kotletai

Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus! kalakutienos kotletai, kotletai, kotletų receptas, jautienos kotletai, naminiai kotletai, kotletų receptas

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:05 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptos bulvės su tuno įdaru
Iškepusių bulvių viršų perpjauname kryželiu. Į praskėstą bulvę dedame tunų įdaro. Galime papuošti konservuotais kukurūzais, kapotomis petražolėmis arba pjaustytais svogūnų laiškais.

Skaityti daugiau