Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 24

Kai skleidžiate šviesą - erzinate tuos, kurie gyvena tamsoje

"Pavydas yra tūkstantį kartų baisesnis už alkį, nes tai dvasinis alkis" - ispanų filosofas Miguelis de Unamuno.

"Jei juokas užkrečiamas, tegul tai būna epidemija."

Tikriausiai esate susidūrę su situacijomis, kai tiesiog spindite iš laimės ir norite tuo jausmu pasidalyti su visu pasauliu, tačiau sulaukiate tik kreivų žvilgsnių ir nepritarimo. Kodėl jūsų vidinė šviesa taip erzina tamsoje gyvenančius žmones?

Iš tiesų, taip nutinka nuolat. Mūsų gyvenime yra žmonių, kurie tiesiogine prasme yra pilni šviesos ir apšviečia viską aplinkui, ir tokių, kurie "šviečia atgal" - apakina mus savo toksiškumu. Įspūdingiausia tai, kad šie toksiški "žiburiai" pasirodo būtent tada, kai esame laimingi ir norime "apkabinti pasaulį" - pasidalyti savo džiaugsmu su visais.

"Pavydas yra tūkstantį kartų baisesnis už alkį, nes tai dvasinis alkis" - ispanų filosofas Miguelis de Unamuno.

Iš tikrųjų šie žmonės visiškai jumis nesidomi ir jiems jūsų nereikia, kaip ir jūs jiems esate labai žalingi. Juk tikri draugai yra tie, kurie ne tik ištiesia petį, kai jums reikia pagalbos ir paramos, bet ir dalijasi su jumis džiaugsmu ir laime.

Šviesa ir tamsa yra žmogaus prigimties dalis. Vienų žmonių sielose yra šviesos, kitų - tamsos, t. y. pavydo ir pykčio. Problema ta, kad mums tenka bendrauti su šiais "tamsos nešėjais", ir gaila pasakyti, kad jie nuodija mūsų "šviesą". Kitų žmonių sielų šviesa tiesiog rėžia jiems į akis ir sukelia "apsinuoginimą" bei pyktį.

Tiesa ta, kad kai kuriems žmonėms reikia atimti iš jūsų šviesą, kad jaustųsi geriau. Juk jų sielose gyvena tik blogis, o jų kraujagyslėse teka ne kraujas, o pavydas.

Tai tarsi grybai, kurie atrodo valgomi, bet iš tiesų yra pavojingi gyvybei. Taip pat yra ir su šiais piktais žmonėmis: jie įžiebia mūsų pasitikėjimą, prisiekia amžiną meilę ir draugystę, bet iš tikrųjų nori tik vieno - mus įskaudinti. Kad taip ryškiai nešviestume, erzindami mus savo džiaugsmu ir atvirumu.

Bet jei žmogus negali dalytis mūsų laime, ką mes darome šalia jo? Šviesą užgesinti labai lengva, tačiau neaišku, ar pavyks ją vėl uždegti. Kuo ilgiau būnate su toksiškais žmonėmis, tuo sunkiau sugrįžti į ankstesnę padėtį.

Kai gerai jaučiamės, skubame pasidalyti su tais, kuriuos gerai pažįstame. Tai visiškai normali reakcija: norime kitiems pasakyti, kad radome ją - savo mažą laimę Žemėje.

Kiekvienas tai daro savaip. Kažkas parašo žinutę socialiniame tinkle, kažkas paskambina ir papasakoja naujienas, kiti parašo eilėraštį... Yra daugybė būdų, bet esmė ta pati - norime pasidalyti su kuo nors savo džiaugsmu, kad jis pasijustų geriau.

"Džiaugiuosi, kad džiaugiesi, kad esi laimingas" - Paulas Austeris, amerikiečių rašytojas.

Tokiais momentais susidurti su nepatenkintais žvilgsniais ir pavydžiais šniurkščiojimais yra blogiausia pasaulyje. Džiaugsmas tiesiog "išnyksta". Užtenka pašnekovo veido išraiškos (arba intonacijos), kad suprastume, jog mūsų džiaugsmas yra per didelis, kad kas nors jį pakeltų.

Ypač tada, kai tikimės atsako šypsenos, džiugaus juoko ir susižavėjimo: "O, tai fantastiška! Sveikinu, drauguži!"

Tačiau mūsų šviesa susiduria su pavydo ir nedraugiškumo tamsa. Pavydo ir piktos valios tamsa. Ir šviesa ima blėsti... Tarsi kažkas skrydžio metu pakirptų sparnus. Emocijos blėsta, džiaugsmas užgęsta...

Jei taip nutinka jūsų draugui ar mylimajam antrą kartą, laikas pagalvoti, ką iš tikrųjų veikiate kartu. Laimė iš tiesų yra užkrečiama, bet tik tiems, kurie taip pat spindi iš vidaus.

"Tamsos žmonėms" kitų žmonių džiaugsmas sukelia diskomfortą ir agresiją. Tik nepagalvokite, kad viskas priklauso nuo jūsų! Tai nieko asmeniško! Jų nesveikas reakcijas lemia tik jų traumos ir kompleksai.

Jūsų šviesa turėtų šviesti ir nušviesti šį pasaulį gerumu ir džiaugsmu. O žmonės, gyvenantys tamsoje, neturėtų tam trukdyti. Drąsiai jas pašalinkite ir toliau džiaukitės gyvenimu!
 

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau