Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 6

Kinijos ekonomikos padėtis blogėja: pašarų trūkumas skatina kiaulių kanibalizmą

Neseniai Kinijoje paplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip kiaulės valgo nugaišusią kiaulę. Kai kurie kiaulių augintojai, dirbantys didelei Kinijos finansų grupei, teigė, kad kanibalizmas pasireiškė dėl pašarų trūkumo. Vienas ekspertas mano, kad pašarų trūkumas atspindi didesnes Kinijos ekonomikos problemas.

Nuo liepos 24 d. vaizdo įrašas buvo viena iš labiausiai ieškomų temų Kinijos socialinėje žiniasklaidoje, atkreipiant dėmesį į į biržos sąrašus įtrauktą bendrovę ir didelę kiaulių auginimo bendrovę "Jiangxi Zhengbang Tech" (kurios patronuojamoji įmonė yra "Jiangxi Zhengbang Breeding Co."), sudariusią sutartis su ūkininkais dėl kiaulių auginimo. Internete plito pranešimai apie bendrovę, pavyzdžiui, "ūkininkams buvo nutrauktas kiaulių pašarų tiekimas", "bendrovės "Zhengbang" pirmininkui buvo apribota galimybė pirkti aukštos klasės produktus", "bendrovės lėšų pritraukimas vėlavo", "bendrovės teismo nurodyta bendra kompensacijos suma pasiekė 100 mln. juanių (apie 14,8 mln. JAV dolerių)" ir t. t.

Dėl to liepos 25 d. "Zhengbang Tech" akcijos atpigo 6,66 proc. iki 5,89 juanio (apie 0,87 JAV dolerio) už akciją. Vėliau bendrovė paskelbė keletą pranešimų, reaguodama į šias problemas.

Liepos 25 d. Zhengbang Tech pripažino, kad liepos mėn. sutriko kiaulių pašarų tiekimas, nurodydama birželio mėn. kiaulių kainų nuosmukį, COVID-19, ribotas bendrovės lėšas, logistikos problemas ir koordinavimo su pašarų gamintojais problemas. Apie kompensacijas kiaulių augintojams pareiškime neužsimenama.

Bendrovės pareiškimuose nebuvo nei patvirtinta, nei paneigta, kad ūkiuose vyko kiaulių kanibalizmas.

Didesni finansiniai klausimai

Be to, į "Zhengbang" pareiškimą buvo įtrauktas "būtinas priminimas". Jame teigiama: "Žengbangbang" pateikė naują pranešimą, kuriame nurodė, kad..: "Tikimasi, kad bendrovės grynasis pelnas 2022 m. pirmąjį pusmetį neteks 3,8-4,6 mlrd. juanių (apie 563-682 mln. JAV dolerių)". Šis pareiškimas padidino išorinio pasaulio susirūpinimą dėl bendrovės "lėšų trūkumo".

Liepos 27 d. nepriklausomas einamųjų reikalų komentatorius Tang Jingyuan laikraščiui "The Epoch Times" sakė, kad yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl "Zhengbang Tech" trūksta kiaulių pašarų. "Viena iš jų - lėšų trūkumas, gali būti, kad net nutrūko kapitalo grandinė. Kita yra ta, kad dėl COVID-19 epidemijos užstrigo logistikos sistema, t. y. oficialiame bendrovės pareiškime minima logistikos paskirstymo ir pašarų gamyklų koordinavimo problema. Už šių dviejų priežasčių iš tikrųjų slypi pagrindinė priežastis - dėl režimo nulinės COVID politikos ir priemonių pablogėjo žemyninės Kinijos ekonominė aplinka, todėl tarp abiejų pirmiau minėtų priežasčių susidarė užburtas abipusio priežastingumo ratas."

"Kinijos ekonomikos pablogėjimą daugiausia lėmė ne stichinė nelaimė, o politikos klaidos. Zhengbang Tech" yra tik viena iš nesuskaičiuojamos daugybės bendrovių, kurios už tai moka", - sakė jis.

Autorius: Alex Wu via The Epoch Times (paryškinta mūsų),

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau