Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 10

Pelosi pareiškė, kad Kinijos komunistinė diktatūra yra "viena laisviausių visuomenių pasaulyje

Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (Nancy Pelosi) (Kolumbijos valstija), kuri antradienį po nerimą keliančio interviu televizijai NBC News, kuriame gyrė komunistinę Kiniją, pareiškė, kad Kinija yra viena "laisviausių visuomenių pasaulyje".

Pelosi pastabos internete buvo apšauktos "baisiomis" ir "idiotiškomis", o kiti kėlė klausimą, ar ji nėra susikompromitavusi. Pelosi interviu "NBC News" buvo duotas po jos vizito į Taivaną praėjusią savaitę, kuris sukėlė kelias dienas trukusias intensyvias Kinijos karines pratybas, apsupusias salą.

"Mes vis dar palaikome vienos Kinijos politiką. Vykstame ten, kad pripažintume, jog mūsų politika yra status quo. Tai nebuvo nieko trikdančio", - sakė Pelosi. "Tai buvo tik noras pasakyti, kad Kinija yra viena laisviausių visuomenių pasaulyje".

Donaldas Trampas (Donald Trump Jr.) jaunesnysis greitai sureagavo į Pelosi teiginius ir socialiniame tinkle "Twitter" parašė: "Pelosi mano, kad Kinijos komunistų diktatūra yra "viena laisviausių visuomenių pasaulyje", o tai gali paaiškinti, kodėl demokratai dabar mėgdžioja tą pačią autoritarinę taktiką čia, namuose, kurią Kinijos komunistų partija naudoja prieš savo politinę opoziciją!"

"Neįtikėtina, - atsakė senatorius Tedas Cruzas (Ted Cruz) (R-TX). "Baisu. Idiotiška."

Hudsono instituto vyresnioji bendradarbė Rebeka Heinrichs (Rebeccah Heinrichs) atsakė: "Labai gėdinga. Ji turėjo turėti omenyje Taivaną - visas skirtumas pasaulyje".

"Kinija šiuo metu uždaro religines mažumas į masines internuotųjų stovyklas ir vykdo prieš jas genocidą", - atsakė respublikonė Vicky Hartzler (Vicky Hartzler ) (R-MO). "Bet Parlamento pirmininkė Pelosi mano, kad jie yra viena laisviausių visuomenių pasaulyje? Tai #CCP propaganda."

Buvęs D. Trumpo Baltųjų rūmų patarėjas Stevenas Cheungas (Steven Cheung) atsakė: "Nerimą kelia tai, kad kas nors, jau nekalbant apie išrinktą pareigūną, kartoja Kinijos komunistų partijos kalbas. Beveik panašu, kad ji yra susikompromitavusi".

Dienraštis "The Daily Wire" praneša, kad Pelosi personalo vadovo pavaduotojas Drew Hammillas (Drew Hammill) reagavo į klipą sakydamas, kad ji suklydo ir norėjo pasakyti "Taivanas".

"Parlamento pirmininkė turi omenyje Taivaną, - parašė jis socialiniame tinkle "Twitter". "Seimo pirmininkės 35 metų Kongrese pasisakymų prieš Kinijos komunistų partiją istorija yra nepralenkiama".

Pelosi praėjusią savaitę apsilankė saloje nepaisydama Kinijos vyriausybės ir karinių pareigūnų grasinimų, įskaitant Kinijos propagandistą valstybinėje naujienų organizacijoje, kuris faktiškai grasino, kad Kinija gali numušti Pelosi lėktuvą.

Laikraštis "The Washington Post" netrukus po to, kai Pelosi nusileido saloje, išspausdino jos straipsnį, kuriame ji paaiškino savo kelionės priežastį.

Pelosi pažymėjo, kad pagal Taivano santykių aktą JAV pasižadėjo remti Taivano gynimą ir kad šiame akte teigiama, jog JAV "bet kokias pastangas nustatyti Taivano ateitį kitomis nei taikiomis priemonėmis ... laikys grėsme taikai ir saugumui Vakarų Ramiojo vandenyno regione ir kelia didelį susirūpinimą Jungtinėms Valstijoms".

"Šiandien Amerika turi prisiminti šį priesaiką. Turime palaikyti Taivaną, kuris yra atspari sala", - rašė N. Pelosi. "Pastaraisiais metais Pekinas smarkiai padidino įtampą su Taivanu. Kinijos Liaudies Respublika (KLR) sustiprino bombonešių, naikintuvų ir stebėjimo lėktuvų patruliavimą netoli Taivano oro gynybos zonos ir net virš jos, todėl JAV gynybos departamentas padarė išvadą, kad Kinijos kariuomenė "tikriausiai ruošiasi nenumatytiems atvejams, kai Taivanas jėga bus sujungtas su KLR"."

"KLR taip pat perkėlė kovą į kibernetinę erdvę, kasdien surengdama dešimtis atakų prieš Taivano vyriausybines agentūras. Tuo pat metu Pekinas spaudžia Taivaną ekonomiškai, spaudžia pasaulines korporacijas nutraukti ryšius su sala, gąsdina šalis, kurios bendradarbiauja su Taivanu, ir riboja turizmą iš KLR", - pridūrė N. Pelosi. "Kinijos komunistų partijos (KKP) agresijos akivaizdoje mūsų Kongreso delegacijos vizitas turėtų būti vertinamas kaip nedviprasmiškas pareiškimas, kad Amerika palaiko Taivaną, mūsų demokratinį partnerį, kuris gina save ir savo laisvę."

P komentaras: ką dabar pasakys Lietuvos valdžia? 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau