Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 10

Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Palengvėjimas.

Palengvėjimas, kurį jaučiate žmogui išvykus. Jo čia daugiau nėra. Ir nesvarbu, kur jis. Svarbu, kad tik negrįžtų. Be jo tapo erdvu, gaivu, tylu, saugu. Jam išvykus pasidarė daug geriau. Galite gyventi ir kvėpuoti. Ir kartais gėda sau tai pripažinti. Arba nepakeliama. Bet taip ir yra.

Štai iki ko galima nusiristi smulkiais priekaištais ir priekabėmis, skandalais, melu, skundais, verkšlenimu, pastabomis – iki šios paskutinės santykių ribos galima privesti bet kokį žmogų. Netgi tą, kuris nepaprastai mus jmylėjo. Tą, kuris buvo artimas ir brangus. Tą, kuris kentėjo dantis sukandęs ir kovojo už santykius. Žmogų galima privesti iki būsenos, kai jam palengvėja.

Kai žmogus su palengvėjimu uždaro duris arba padeda telefono ragelį. Ir pradeda kvėpuoti pilna krūtine.

Tarytum milžiniška našta būtų nusimesta nuo pečių, ar kažkas tvankioje kalėjimo kameroje pagaliau atidarė langą.

Šitaip viena moteris suprato, kad kai jos vyras išvyksta į komandiruotę, jai palengvėja. Ji pradėdavo lengviau kvėpuoti, pradėdavo gyventi. Ir vaikai imdavo žaisti ir juoktis. O katinas — bėgioti paskui žaisliuką ir murkti ant kelių.

Niekas daugiau nevaikšto po namus niūriu veidu, niekas nesikabinėja prie smulkmenų. Nereikia bijoti kalbėti, mat tai „trukdo dirbti“. Nereikia kentėti įžeidžiančių pastabų ir priekaištų. Niekas nerėžia pamokslų nuo ryto iki vakaro. Nepyksta ir neburbuliuoja…

Ji taip bijojo skyrybų. Taip troško dėmesio ir retų gerų akimirkų. Ji taip stengėsi įtikti, išvengti skandalo, išsaugoti šeimą. Taip kamavosi iš pavydo…

O paskui vieną dieną staiga suprato, kad jai palengvėja, kai durys užsidaro vyrui už nugaros. Ir iškart pasidaro lengviau kvėpuoti.

Tai yra toji svarbi santykių riba – kai laukiama, jog žmogus išeis. Ir tasai išėjimas priimamas su palengvėjimu. Štai iki ko galima privesti netgi karščiausiai mylintį žmogų. Grubumas, savanaudiškumas, melas, niurzgėjimas, verkšlenimas – bet kas. Kai be žmogaus lengviau, kai jis pasidaro mums per sunkus. Nepakenčiamas.

Ir tai yra absoliuti meilės ar draugystės pabaiga.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau