Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 10

Ataskaita: Bideno FTB praleido VALANDAS žiūrėdamas į Melanios apatinį trikotažą

Šliaužiantys FTB agentai per pirmadienio reidą Mar-a-Lago praleido valandų valandas ieškodami buvusios pirmosios ponios Melanios Trump (Melania Trump) apatinio trikotažo, teigiama pranešimuose.

Buvęs prezidentas Donaldas Trumpas (Donald Trump) pirmadienį paskelbtame pareiškime atskleidė, kad FTB atliko reidą jo namuose Floridoje.

"Tai tamsūs laikai mūsų Tautai, nes mano gražūs namai "Mar- A-Lago" Palm Byče, Floridoje, šiuo metu yra apsupti, apiplėšti ir užimti didelės FTB agentų grupės", - pareiškė D. Trumpas. "Nieko panašaus Jungtinių Valstijų prezidentui dar nėra nutikę."

Be kratų D. Trumpo kabinete, FTB žandarai taip pat kelias valandas naršė Melanijos Trump drabužinę.

Laikraščio "New York Post" duomenimis:

FTB agentai, pirmadienio rytą įsiveržę į buvusios pirmosios šeimos namus "Mar-a-Lago" Floridoje, išnaršė Melanios Trump drabužinę ir kelias valandas naršė Donaldo Trumpo asmeninį kabinetą, išlaužė jo seifą ir naršė po stalčius.

Apie tai praneša Breitbart.com: Tačiau, kaip pranešama, kratos orderiu buvo apsiribota tik prezidento dokumentų ir įrodymų, kad "Mar-a-Lago" buvo saugoma įslaptinta informacija, skelbia "Post".

FTB reidas 128 kambarių, 62 500 kvadratinių pėdų ploto valdoje truko daugiau nei devynias valandas, nes agentai, kaip pranešama, atvyko 9 val. ryto ir išvyko tik po 18.30 val.

Pasak "Post", reidą atliko daugiau kaip 30 uniformuotų FTB agentų iš Floridos ir Vašingtono padalinių.

Agentai apieškojo užrakintą D. Trumpo sandėliuką rūsyje, kur konfiskavo 15 kartoninių dėžių su Baltųjų rūmų medžiaga, kurioje, kaip pranešama, buvo D. Trumpo laikų Baltųjų rūmų suvenyrų, įskaitant buvusio prezidento Baracko Obamos (Barack Obama) ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno laiškus.

Pasak vieno liudininko, FTB agentai esą buvo "arogantiški", o D. Trumpo atstovams jie sakė: "Mes turime visišką prieigą prie visko. Galime eiti visur."

Be to, agentai atsisakė įsileisti D. Trumpo advokatus į teritoriją, kad šie galėtų atvėsti. Vietoj to jie buvo palikti automobilių stovėjimo aikštelėje prie rezidencijos.

FTB reido metu Trumpo šeimos "Mar-a-Lago" nebuvo.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau