Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 12

Klauso Schwabo WEF planuoja cenzūruoti internetą naudodamas dirbtinį intelektą

Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė apie planus moderuoti internetą naudojant dirbtinį intelektą, kuris identifikuotų "dezinformaciją", kenksmingą turinį ar bet ką kitą, kas, Klauso Schwabo nuomone, turėtų būti cenzūruojama.

Pagal pasiūlymą dėl interneto cenzūros reikės, kad "teminiai ekspertai" pateiktų dirbtinio intelekto mokymo rinkinius, kad jis galėtų išmokti atpažinti ir pažymėti arba apriboti turinį, kuris, WEF nuomone, yra "pavojingas".

WEF trečiadienį paskelbė straipsnį, kuriame išdėstė planą, kaip įveikti dažnus "vaikų išnaudojimo, ekstremizmo, dezinformacijos, neapykantos kalbos ir sukčiavimo" internete atvejus, su kuriais, pasak straipsnio autoriaus "ActiveFence Trusty & Safety" viceprezidento Inbalo Goldbergerio (Inbal Goldberger), organizacijos teigimu, negali susitvarkyti žmonių "pasitikėjimo ir saugumo komandos".

Sistema veikia pasitelkdama "žmogaus kuruojamą, daugiakalbę, ne iš platformos gaunamą informaciją", įvestį, teikiamą iš ekspertų šaltinių, kad sukurtų "mokymosi rinkinius" dirbtinio intelekto mašinai.

"Papildžius šį pažangesnį automatinį aptikimą žmogaus kompetencija, kad būtų peržiūrėti kraštiniai atvejai ir nustatyti klaidingai teigiami bei neigiami rezultatai, o tada šias išvadas pateikus atgal į mokymo rinkinius, galėsime sukurti dirbtinį intelektą su integruotu žmogiškuoju intelektu", - teigė Goldbergeris.

DailyCaller pranešimas: Goldbergerio teigimu, pasitikėjimo ir saugos komandos gali padėti dirbtiniam intelektui spręsti anomalius atvejus, kad jis galėtų aptikti turinio niuansus, kurių automatinė sistema gali nepastebėti arba neteisingai interpretuoti.

"Žmogus moderatorius, kuris yra Europos baltųjų viršenybės ekspertas, nebūtinai galės atpažinti žalingą turinį Indijoje arba dezinformacinius pasakojimus Kenijoje", - aiškino ji. Laikui bėgant ir dirbtiniam intelektui praktikuojantis su daugiau mokymosi rinkinių, jis pradeda atpažinti, kokį turinį moderatorių komandos laikytų įžeidžiančiu, ir pasiekia "beveik tobulą aptikimą" masiniu mastu,

Goldberger teigė, kad ši sistema apsaugos nuo "vis pažangesnių veikėjų, unikaliais būdais piktnaudžiaujančių platformomis".

Interneto žiniasklaidos platformų, tokių kaip "Facebook" ir "Twitter", pasitikėjimo ir saugumo komandos turi "niuansuotą dezinformacijos kampanijų supratimą", kurį taiko turinio moderavimui, sakė Goldbergeris.

Tai apima bendradarbiavimą su vyriausybinėmis organizacijomis, pavyzdžiui, siekiant filtruoti turinį, kuriame skleidžiamas pasakojimas apie COVID-19. Ligų kontrolės ir prevencijos centras patarė didžiosioms technologijų bendrovėms, kokio tipo turinį jų svetainėse žymėti kaip dezinformaciją.

Socialinės žiniasklaidos bendrovės taip pat taikėsi į konservatyvų turinį, įskaitant pranešimus, kuriuose neigiamai vaizduojami abortai ir transseksualų aktyvizmas arba kurie prieštarauja vyraujančiam supratimui apie klimato kaitą, juos ženklindamos kaip "dezinformaciją" arba visiškai blokuodamos.

WEF dokumente nenurodoma, kaip būtų sprendžiama dėl AI mokymo grupės narių, kaip jie būtų atskaitingi ir ar šalys galėtų vykdyti AI kontrolę.

WEF susirinkimuose dalyvaujantys elitiniai verslo vadovai yra pateikę pasiūlymų, kuriais plečiama įmonių vykdoma žmonių gyvenimo kontrolė. Paskutiniame WEF metiniame aukščiausiojo lygio susitikime kovo mėn. Kinijos tarptautinės technologijų bendrovės "Alibaba Group" vadovas pasigyrė apie sistemą, skirtą stebėti individualius anglies pėdsakus, atsirandančius dėl valgymo, kelionių ir panašaus elgesio.

"Ateitį kuriame mes, galinga bendruomenė, tokia kaip jūs, esanti šioje salėje", - WEF įkūrėjas ir pirmininkas Klausas Švabas (Klaus Schwab) sakė daugiau kaip 2 500 pasaulio verslo ir politikos elito atstovų.

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau