Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 9

Klausas Schwabas skelbia kapitalizmo pabaigą ir sako, kad žmonija turi pereiti į talentų erą

Klausas Schwabas skelbia kapitalizmo pabaigą ir sako, kad žmonija turi

Klausas Schwabas (Klausas Švabas) paragino viso pasaulio vyriausybes pradėti jungtis su nerinktu įmonių elitu, kad būtų pradėtas Didysis persitvarkymas, baigtųsi "kapitalizmo era" ir prasidėtų "talentų era", kurioje žmonijos labui pasaulį valdys nerinktas įmonių elitas.

Šiuos komentarus Švabas išsakė šią savaitę kalbėdamas Pietryčių Azijos valstybių asociacijos (ASEAN) aukščiausiojo lygio susitikime ir teigdamas, kad atėjo laikas pereiti iš "kapitalizmo eros į talentų erą".

Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas teigia, kad vyriausybės turi priimti jo globalistinės organizacijos pagrindines suinteresuotąsias šalis, įskaitant didžiąsias farmacijos bendroves, ir leisti įmonių elitui oficialiai formuoti viešąją politiką.

Sakydamas kalbą Indonezijoje, Švabas pasinaudojo proga išsamiai išdėstyti savo planus dėl valstybės ir korporacijų valdžios sujungimo, pareikšdamas, kad šis perėjimas yra naudingas visai žmonijai.

Vis dėlto Švabo kalba daugelį privertė klausti, kodėl pagrindinę kalbą renginyje sakė nevyriausybinės organizacijos, atstovaujančios privačių korporacijų interesams, vadovas. Švabas neatstovauja jokiai šaliai, jau nekalbant apie Pietryčių Azijos valstybę.

ASEAN aukščiausiojo lygio susitikimas jos interneto svetainėje apibūdinamas kaip "dvišaliai dalyvaujančių šalių vadovų susitikimai". Didelėms korporacijoms atstovaujantis Švabas, matyt, buvo vienintelė šios taisyklės išimtis.

Kaip vakar tviteryje rašė Australijos politikas Craigas Kelly (Kreigas Kelis): "Kodėl Klausas dalyvauja dabartiniame ASEAN aukščiausiojo lygio susitikime Indonezijoje?

"Ir kodėl Klausas taip pat pasisako už valstybės ir korporacijų valdžios susijungimą?"

Kalbėdamas aukščiausiojo lygio susitikime, Švabas vyriausybių vadovams sakė, kad jis skatina vadinamąjį "viešojo ir privačiojo sektorių bendradarbiavimą". Toliau jis tvirtino, kad, susijungus korporacijai ir valstybei, pasaulis iš "kapitalizmo eros pereis į talentų erą".

Švabas aiškina, kad pagal jo sistemą korporacijų elitas kurs suverenių šalių politiką, kad inovacijos taptų "pagrindiniu konkurencingumo veiksniu".

Jis jau pareiškė, kad jo planai sujungti korporacijas ir valstybes reikš, kad "vyriausybės vis dar nurodinės kryptį, bet verslas suteiks inovacinę galią".

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau