Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 12

Parlamento nariai giria Nyderlandų vyriausybę dėl WEF Didžiojo persitvarkymo darbotvarkės

"Kiek ūkių bus priversti užsidaryti?

Išrinktieji atstovai apklausė Nyderlandų vyriausybę, kiek tiksliai ūkių bus priversti uždaryti, kad būtų įgyvendinta Europos Sąjungos žalioji darbotvarkė "Didysis perkrovimas".

Nyderlandų ūkininkai toliau protestuoja prieš ES "Didžiojo persitvarkymo" priemones, dėl kurių gali būti priversti uždaryti iki 30 proc. šalies gyvulininkystės ūkių.

Parlamento nariai, apstulbę dėl to, kiek ūkių bus priversti uždaryti pagal azoto kiekio mažinimo priemones, dabar reikalauja, kad Nyderlandų vyriausybė atskleistų tikslų planuojamų uždaryti ūkių skaičių ir pobūdį.

Breitbart praneša: Nyderlandų vyriausybė, apibūdinama kaip "neišvengiamo pereinamojo laikotarpio" neatskiriama dalis, akivaizdžiai įsipareigojo savo šalyje sunaikinti daugelį žemės ūkio įmonių, kad patenkintų Briuselio eurokratų nustatytus žaliosios darbotvarkės azoto mažinimo tikslus.

Tačiau, nors vyriausybės kabineto nariai atrodo tvirtai pasiryžę vykdyti Europos Sąjungos nurodymus, kiti politikai, įskaitant kai kurias šalies valdančiosios koalicijos partijas, užginčijo šį žingsnį.

Remiantis žemės ūkio žurnalo "Nieuwe Oogst" pranešimu, kai kurie parlamento nariai išreiškė nepasitikėjimą ūkių, kurie bus priversti užsidaryti pagal azoto kiekio mažinimo priemones, skaičiumi, o Krikščionių demokratų aljansas (CDA) netgi pareiškė, kad, jo nuomone, oficialūs skaičiai yra klaida bendraujant su vyriausybe.

"O gal iš tiesų 11 200 ūkininkų iki 2030 m. turės nutraukti veiklą vien dėl azoto politikos?" - klausiama partijos laiške.

"Ir kokios šio milžiniško susitraukimo pasekmės Nyderlanduose pagaminamo maisto kiekiui?" - taip pat pranešama ministrui išsiųstame dokumente.

Tuo tarpu Reformuota politinė partija (SGP) ištyrė vyriausybę, kaip bus vykdomas planuojamas ūkių uždarymas, o oficialiuose dokumentuose, regis, nurodoma, kad vyriausybė, siekdama įgyvendinti savo Didžiojo atkūrimo tikslus, privalomais išpirkimo sandoriais siekia jėga uždaryti šalies įmones.

Nors "Nieuwe Oogst" praneša, kad vyriausybė tariamai ieškojo būdų, kaip užtikrinti, kad ūkių uždarymas būtų kuo savanoriškesnis, SGP tvirtina, kad oficialiuose dokumentuose, kuriuose numatytos lėšos projektams, nurodoma, kad tikslai bus pasiekti daugiausia priverstinio išpirkimo būdu, jei vyriausybė iš tiesų siekia iki 2030 m. sumažinti azoto kiekį.

Dabar partija paprašė vyriausybės paaiškinti, kaip ji siekia užtikrinti, kad kuo daugiau ūkių būtų uždaryta savanoriškai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau