Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Rugpjūčio » 14

Alecas Baldvinas pripažintas kaltu dėl to, kad paspaudė gaiduką ir nužudė Halyną Hutchins

Trampo nekenčiantis Holivudo aktorius Alecas Baldwinas (Alec Baldwin) filmo "Rust" filmavimo aikštelėje nuspaudė gaiduką, nuo kurio žuvo operatorė Halnya Hutchins, pareiškė FTB.

Praėjusių metų spalį A. Baldvinas, filmuodamas savo naują filmą Santa Fė, Meksikoje, mirtinai nušovė 42 metų Halyną Hutchins ir sužeidė 48 metų Joelį Souzą (Joel Souza).

Po mirtino šūvio Boldvinas iš karto ėmė gintis, duodamas interviu Džordžui Stefanopului (George Stephanopoulos) melagingai teigdamas, kad jis nenuspaudė gaiduko.

Apie tai praneša Thegatewaypundit.com: Ginklas, iš kurio šaudė Boldvinas, yra senovinis revolveris -F. Lli Pietta 45 Long Colt Revolver. Norint patekti į cilindrą ir įkrauti šovinį, reikia atidaryti pakrovimo sklendę. Tuomet plaktuką reikia užvesti rankiniu būdu, nes priešingu atveju ginklas NEBUS paleistas. Kai plaktukas užtaisytas, tik šiek tiek paspaudus nuleistuką plaktukas atleidžiamas ir pradedamas šaudymo ciklas.

[Pastaba - yra būdas paleisti šį revolverį nenuspaudus nuleistuko - plaktuką ant smilkinio galima smogti kokia nors lazda, ir tai gali priversti uždegimo kaištį uždegti užtaisą. Tačiau esmė išlieka ta pati - šio ginklo negalima paleisti "atsitiktinai". Jis pats savaime neiššauna.]

Boldvinas taip pat sakė ABC laidos vedėjui Džordžui Stefanopului (George Stephanopoulos), kad nejaučia jokios kaltės, nes nėra atsakingas už mirtiną šūvį.

"Ar jaučiate kaltę?" Stephanopoulosas paklausė Baldwino.

"Ne. Kažkas yra atsakingas už tai, kas įvyko, ir aš negaliu pasakyti, kas tai yra, bet žinau, kad tai ne aš". Boldvinas atsakė.

Baldwinui TIKRAI nebuvo pateikti kaltinimai, nors pernai jis mirtinai nušovė moterį.

Santa Fė policija neatmeta baudžiamųjų kaltinimų po to, kai FTB ataskaitoje buvo padaryta išvada, kad Boldvinas turėjo nuspausti gaiduką, pranešė "Daily Mail".

ABC News pranešė:

Remiantis FTB teismo ekspertizės ataskaita, kurią penktadienį gavo "ABC News", per mirtiną šūvį filmo "Rust/Rūdys" filmavimo aikštelėje panaudotas ginklas negalėjo būti iššautas nepaspaudus gaiduko.

Atsitiktinio išlydžio bandymu nustatyta, kad per šaudymą panaudotas šaunamasis ginklas - .45 Colt (.45 Long Colt) kalibro vienkartinis revolveris F.lli Pietta - negalėjo būti iššautas nepaspaudus nuleistuko, rodo FTB ataskaita.

Ataskaitoje teigiama, kad ginklas, kurio plaktukas buvo ketvirtadalio ir pusės užrakto padėtyje, "negalėjo iššauti nepaspaudus nuleistuko".

Kai plaktukas buvo visiškai užvestas, pistoletas "negalėjo iššauti nepaspaudus gaiduko, nors veikiantys vidiniai komponentai buvo nepažeisti ir veikė", teigiama ataskaitoje.

Ataskaitoje teigiama, kad, kai plaktukas buvo atlenktas, ginklas galėjo detonuoti užtaisą "tiesiogiai smūgiuojant plaktuku ir nespaudžiant gaiduko", o tai yra įprasta šio tipo revolveriams.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau