Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 19

Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’

Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Pasaulinėje klimato deklaracijoje skelbiama, kad klimato mokslas "turėtų būti mažiau politinis, o klimato politika - labiau mokslinė".

Mokslininkai turėtų atvirai kalbėti apie neaiškumus ir perdėtas pasaulinio atšilimo prognozes, o politikai turėtų nešališkai skaičiuoti realias išlaidas ir įsivaizduojamą savo politikos priemonių naudą", - teigiama deklaracijoje.

Wnd.com praneša: Klimato žvalgyba - nepriklausomas politikos fondas, kurį 2019 m. įkūrė olandų geofizikos profesorius emeritas Guusas Berkhoutas ir olandų mokslo žurnalistas Marcelis Crokas.

Jungtinės Karalystės interneto svetainė "Daily Sceptic" pranešė, kad vienas iš pagrindinių deklaracijos autorių, atmosferos fizikas Ričardas Lindzenas (Richard Lindzen), dabartinį klimato pasakojimą pavadino "absurdišku". Tačiau nuo dotacijų priklausomų mokslininkų ir į darbotvarkę orientuotų žurnalistų nesiliaujanti propaganda suformavo visuotinai priimtiną nuomonę, kad mokslas yra "išspręstas".

"Turėtume išsilaisvinti nuo naivaus tikėjimo nesubrendusiais klimato modeliais", - teigiama WCD. ""Ateityje klimato tyrimuose turi būti daug daugiau dėmesio skiriama empiriniam mokslui.""

Praėjusią savaitę JAV prezidentas J. Bidenas pasirašė Infliacijos mažinimo aktą, pagal kurį "žaliajai" energetikai išleidžiama 368 mlrd. dolerių, siekiant iki 2030 m. 40 proc. sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Kai Džo Baidenas buvo Barako Obamos viceprezidentas, administracija subsidijavo "žaliąją" energiją federalinėmis dotacijomis ir mokesčių lengvatomis. Pats Džo Baidenas 2009 m. paskelbė apie 535 mln. dolerių paskolos garantiją saulės baterijų bendrovei "Solyndra" ir 700 mln. dolerių rizikos kapitalo finansavimą. Baidenas teigė, kad už tuos pinigus pastatyta elektrinė aprūpintų energija daugiau nei pusę milijono namų. Tačiau po dvejų metų įmonė paskelbė bankrotą ir nutraukė veiklą.

Pasaulinėje klimato deklaracijoje pažymima, kad nuo XIX a. vidurio, kai pasaulis išėjo iš mažojo ledynmečio, jis atšilo gerokai mažiau, nei prognozuojama JT Tarptautinės klimato kaitos komisijos modeliuose

"Atotrūkis tarp realaus pasaulio ir modeliuojamo pasaulio rodo, kad esame toli nuo klimato kaitos supratimo", - teigiama WCD.

Deklaracijoje teigiama, kad Žemės klimatas svyruoja, su šaltaisiais ir šiltaisiais laikotarpiais, jau visą planetos egzistavimo laiką, todėl "nenuostabu, kad dabar išgyvename atšilimo laikotarpį".

Klimato modeliai "nė iš tolo nėra tikėtini kaip pasaulinės politikos priemonės", nes, pavyzdžiui, neatsižvelgiama į anglies dioksido, kuris "nėra teršalas", naudą.

"Jis yra būtinas visai gyvybei Žemėje", - sakoma deklaracijoje. "Fotosintezė yra palaima. Daugiau CO2 yra naudingas gamtai, apželdina Žemę; papildomas CO2 kiekis ore skatina pasaulio augalų biomasės augimą. Jis taip pat naudingas žemės ūkiui, nes didina pasėlių derlių visame pasaulyje."

Pasirašiusieji teigia, kad nėra jokių statistinių įrodymų, "kad dėl visuotinio atšilimo stiprėja uraganai, potvyniai, sausros ir panašios stichinės nelaimės arba jos dažnėja".

"Nėra jokios ekstremalios klimato situacijos. Griežtai prieštaraujame žalingai ir nerealistiškai grynojo nulinio CO2 kiekio politikai, siūlomai 2050 m."

Praėjusiais metais B. Obamos administracijos mokslo sekretoriaus pavaduotojas Stevenas Kooninas (Steven Kooni) išleido knygą "Unsettled", kurioje teigiama, kad "mokslo žinių nepakanka, kad būtų galima daryti naudingas prognozes apie tai, kaip klimatas keisis artimiausiais dešimtmečiais, o juo labiau apie tai, kokie bus mūsų veiksmai".

Jis teigė, kad mintis, jog klimato kaita yra išspręsta, žemina ir atšaldo mokslo įmonę, "stabdo jos pažangą sprendžiant šiuos svarbius klausimus".

2020 m. ilgametis žaliųjų aktyvistas Maiklas Šelenbergeris (Michael Shellenberger) parašė knygą "Apokalipsė niekada" (Apocalypse Never), kurioje apgailestavo, kad pokalbis apie klimato kaitą "išėjo iš kontrolės".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau