Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 22

Ką reikėtų žinoti apie niekada nevedusį 40-metį vyrą

Moterys nėra vienintelės, kurių biologinis laikrodis tiksi

Ne tik trisdešimtmetėms ir dar labiau keturiasdešimtmetėms moterims tiksi biologinis laikrodis arba, tiksliau, artimųjų ir visuomenės žodžiai, kad jau laikas. Su tuo susiduria ir vyrai.

Kalbant apie vyresnių nei 40 metų žmonių santykius, paprastai skiriamos trys kategorijos:

 • tie, kurie niekada nebuvo susituokę.
 • išsiskyrė
 • tie, kurie yra našliai.

O gal jūsų ilgalaikiai santykiai neatlaikė laiko išbandymo ir jūs dar nesate oficialiai susituokę.

Priežastis, dėl kurios esate vienišas, kai jums virš 40 metų, neabejotinai turi įtakos jūsų požiūriui ir lūkesčiams. Tačiau taip pat svarbu, ką manote apie vienišus 40-mečius vyrus.

Vienas tyrimas parodė, kaip su amžiumi keičiasi vyrų pirmenybė moterims. Jaunesniems vyrams svarbu, kad mergina būtų linksma ir nuoširdi, kad galėtumėte su ja juoktis, kad būtų lengva. Tačiau kuo vyresni vyrai dalyvavo apklausoje, tuo dažniau buvo minimi tokie žodžiai kaip "lojalumas", "pagarba", "rūpestis" ir "santykių vertė".

Vyrai taip pat paminėjo teigiamą požiūrį, gerumą ir paprastumą kaip svarbias moterų savybes.

Vyresni nei 40 metų vyrai, kurie niekada nebuvo susituokę, gali jaustis socialiai izoliuoti.

Tikėtina, kad dauguma jų draugų jau yra susituokę. Jie turi vaikų, savo šeimyninių rūpesčių ir jiems gali būti sunkiau palaikyti draugystę - mažiau bendrų interesų.

Tokie vyrai nemėgsta gaišti laiko. Jie taip pat jau kitaip išgyvena jo eigą.

Greičiausiai jie jau yra pasiekę savo karjeros aukštumų. Jie jau nori rinkti savo darbo vaisius ir ieško moters, su kuria galėtų jais dalytis.

Apie šiuos vyrus sklando daug stereotipų:

 • Jie siekia karjeros.
 • Jie nusivylę moterimis.
 • Jie bijo moterų.
 • Jie bijo santykių.
 • Jie yra moteriškos lyties atstovai.
 • Jie yra mamos berniukai.
 • Jie nori tik jaunų moterų.

Dabar pagalvokite apie stereotipus, susijusius su 40-mečiais vedusiais vyrais:

 • Jie visada tave lygins su buvusiuoju.
 • Vaikai jiems yra svarbesni.
 • Jie tiesiog ieško motinos savo vaikams.
 • Jų santykiai su buvusiais žmonėmis yra sudėtingi.
 • Jie dar nebuvo išsiskyrę.
 • Jie nenori rimtų santykių.
 • Jie nori tik jaunų merginų.

Bet tai ir yra stereotipai. Nereikia visų supriešinti. Nereikia apibendrinti ir klijuoti etikečių. O gal norėtumėte patekti į tą stereotipą apie vienišas moteris?

Turite būti atviri. Taip, vyrų biologinis laikrodis nepradeda tiksėti taip anksti, todėl daugelis atideda šeimos kūrimą vėlesniam laikui. Tačiau tada scenarijai skiriasi. Kai kurie tikrai ieško jaunesnės moters. Ir kažkas iš principo nesiruošia turėti vaikų. Kažkas nuoširdžiai myli įsimylėjusios moters vaikus.

Su amžiumi tikėtinų pažinčių ratas siaurėja, tačiau turite įžvelgti ir pliusų: išmintingesnis ir labiau informuotas pasirinkimas, sąžiningesnis ir tiesesnis požiūris, kokybiškesnis laikas kartu. Juk sulaukus 40-ies gyvenimas tik prasideda, ar nesutinkate? Pasidalinkite, gal turite savo nuomone...

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau