Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 24

Randas Paulas liepia Nacionaliniam sveikatos institutui nebandyti sunaikinti galimų Fauci įrodymų

Senatorius Randas Paulas (Rand Paul) įspėjo Nacionalinius sveikatos institutus, kad jie neturėtų bandyti sunaikinti jokių dokumentų, susijusių su daktaru Anthony Fauci ar vis dar esančių jo žinioje, kai jis atsistatydina.

NIH laiške Paulas pareikalavo, kad "visi įrašai, elektroniniai laiškai, elektroniniai dokumentai ir duomenys, kuriuos sukūrė daktaras Faučis arba kuriais su juo buvo dalijamasi", būtų išsaugoti tyrimo tikslais.

Senatorius pridūrė, kad prašymas išsaugoti dokumentus taip pat apima visus įrašus apie tarnybinius reikalus, atliktus ne tarnybinėse paskyrose.

Paulas tęsė: "Ši informacija yra labai svarbi siekiant užtikrinti, kad Kongresas turėtų prieigą prie informacijos, reikalingos tinkamai prižiūrėti įvykius, kurie vyko daktaro Faučio darbo agentūroje metu."

"Summit News" praneša: Faučiui paskelbus, kad prieš pat kadencijos vidurio rinkimus jis patogiai pasitraukia iš darbo, Polas rašė: "Atsižvelgdamas į šį pranešimą, oficialiai prašau užtikrinti, kad būtų išsaugoti visi daktaro Faučio turimi dokumentai ir pranešimai, susiję su jo darbu Nacionaliniame sveikatos institute (NIH)."

Paulas teigė, kad visa informacija, "įskaitant, bet neapsiribojant, NIAID finansuojamus koronaviruso tyrimus", turėtų būti saugoma, o "šis prašymas dėl išsaugojimo taip pat apima visus oficialių reikalų įrašus, atliktus ne oficialiomis sąskaitomis".

Kaip pabrėžėme vakar, respublikonai į Fauci pranešimą apie pasitraukimą iš pareigų reagavo teigdami, kad jo pasitraukimas iš pareigų nesutrukdys jiems tirti jo vaidmens pelnant funkcinius tyrimus, kurie galimai sukėlė pasaulinę COVID pandemiją.

Senatorius Džonas Kenedis (John Kennedy, R-LA) pakartojo šią poziciją, pirmadienį "Fox News" laidos vedėjui Šonui Hanitui (Sean Hannity) sakydamas, kad Faučis greičiausiai praleis "daug laiko priešais Kongreso komitetą", nebent "prašytųsi prieglobsčio kokioje nors užsienio šalyje, kurios "Powerball" prizas yra 287 viščiukai ir ožka".

Pats M. Faučis anksčiau šią savaitę tvirtino, kad jis niekada niekur "nesikarščiavo" ir kad jo nuomonių pokyčiai dėl kaukių ir apribojimų politikos veiksmingumo tėra "mokslo evoliucija".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau