Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 26

Randas Paulas: žmonės pagaliau sukilo prieš ‘naująją pasaulio tvarką’

Senatorius Randas Paulas (Rand Paul) sako, kad milijonai žmonių Amerikoje pagaliau sukilo ir atmeta "Naująją pasaulio tvarką", nes pavargo nuo to, kad su jais elgiamasi kaip su vergais.

Dalyvaudamas laidoje "Hannity", R. Paulas peikė demokratų taikomus dvigubus standartus politinio smurto atžvilgiu po praėjusią savaitę įvykdyto išpuolio prieš GOP atstovą Lee Zeldiną (Lee Zeldin).

"Kairysis sparnas tai skatina", - sakė Paulas ir pridūrė, kad "jei norime tam padaryti galą, turime pradėti uždarinėti žmones".

Summit.news pranešimai: Paulas palygino žiniasklaidos pranešimus apie išpuolį prieš Zeldiną su tuo, kaip žiniasklaida prieš kelerius metus nušvietė Paulą, kuris buvo smurtu užpultas, pažymėdamas, kad "Louisville Courier" pranešė, jog "smurtas prieš mane buvo pateisinamas".

Toliau Paulas smerkė nusikalstamumo ir smurto didėjimą, pažymėdamas: "Ateis atpildo diena, kai Niujorke gyvenantys žmonės - nuo nusikalstamumo neproporcingai nukenčia tie, kurie gyvena skurdžiuose rajonuose, ir tie, kurie priklauso mažumoms. Vieną dieną jie sukils ir pasakys: "Mums jau gana. Demokratai nesaugo mūsų vaikų".

Paulas tęsė: "Vaikai miršta autobusų stotelėse. Vaikai miršta metro. Demokratams nerūpi jūsų vaikai. Ir tai tęsiasi dešimtmetis po dešimtmečio."

"Ateis diena, kai žmonės atsibus ir pasakys: 'Mums jau gana. Mes balsuosime už įstatymą ir tvarką". O Lee Zeldinas yra teisėtvarkos ir tvarkos kandidatas", - tvirtino Paulas.

"Todėl manau, kad yra tikimybė, jog žmonės pasakys: 'Man nerūpi, juodaodis, baltaodis, bet kas. Aš nesu susijęs su jokia partija. Aš noriu, kad nusikaltimai būtų sustabdyti, ir mes turime pasodinti žmones į kalėjimą". Manau, kad tai įvyks", - pridūrė Paulas.

Žiūrėkite:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto