Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2022 » Rugpjūčio » 26

Didžiausi melagiai vyrai pagal Zodiako ženklą

Dažnai sakoma, kad moterims geriau sekasi meluoti. Visgi ne ką prasčiau išsisukti iš keblių situacijų pasinaudodami melu geba ir vyrai. Vieni tai daryti moka puikiai, o kiti išsiduoda vos tik pradėję regzti prasimanytą istoriją, todėl nė nebando to daryti. Kurių Zodiako ženklų vyrai – tikri melo profesionalai, o kurių verčiau sako tiesą, apžvelgia mistikas-ezoterikas Nicholas Kin.

Avinas

Puikus manipuliuotojas, užburiantis taip, kad moterys nė nepastebi, jog jau yra įsipainiojusios į gudraus melo pinkles. Avinai mano, kad jų melas šventas. Tad pagražindami ar visiškai iškreipdami tiesą nejaučia nė menkiausios sąžinės graužaties. Labai vertina asmeninę erdvę, todėl gudriai meluos, kad vyksta į komandiruotes, nors iš tiesų leis laiką visai kitur.

Jautis

Po šiuo ženklu gimę vyrai meluoja, kai paprasčiausiai nenori ilgai ir be prasmės aiškintis. Mieliau pasakys, kad užtruko darbe, nors iš tiesų padėjo draugo žmonai pakeisti automobilio padangą. Net jei tai buvo nekaltas noras padėti, antroji pusė tikriausiai pagalvotų priešingai. Taigi, kam reikalingi nesusipratimai?

Dvyniai

Jų melas toks įtikinamas, kad rasti bent vieną logikos spragą tiesiog neįmanoma. Blogiausia, kad Dvyniai net ir patys įtiki savo pramanais. Todėl nemato reikalo prisipažinti sakę netiesą. Šio ženklo vyrai meluoja norėdami atkreipti į save dėmesį, o užmezgę santykius tai daryti nesiliauja. Jų partnerėms labai sunku atskirti, kas yra melas ir kur yra bent krislelis tiesos.

Vėžys

Po šiuo ženklu gimęs vyras meluoja tik įvertinęs, kad atskleisti tiesą blogiau nei meluoti. Situacijos reikšmingumas jiems labai svarbus ir tik kritiniu atveju gelbėjasi sakydami nebūtus dalykus. Melas Vėžiui reikalingas tik tam, kad apsaugotų savo mylimą moterį nuo skausmo. Visgi tokių vyrų kuriamos prasimanytos istorijos neretai gana naivios – jomis tiki tik vaikai. Tad meluodami dažnai prisidaro tik dar daugiau rūpesčio.

Liūtas

Šio ženklo vyrai meluoja siekdami išsaugoti tobulą įvaizdį ar puikią reputaciją. Tokie stipriosios lyties atstovai gali pasigirti puikia atmintimi, todėl visada prisimena, kokias smulkmenas paminėjo meluodami. Pagauti Liūtą už ūsų be galo sunku, tačiau jų apgavystės dažniausiai nežalingos ir santykiams niekaip nekenkia. Įsivėlus į melavimo maratoną, ilgainiui tai tampa neatskiriama kai kurių Liūtų gyvenimo dalimi.

Mergelė

Šio ženklo vyrai meluoja dažnai, tačiau tai daro labai nevykusiai. Sakydami pramanus dažnai užsikerta, gali pradėti mikčioti, neretai pamiršta detales. Visa tai iškart išduoda, kad kažkas ne taip. Kai kurios Mergelės žino, kad melas vis tiek nepasiteisins, todėl verčiau renkasi sakyti tiesą. Taip dar geriau – juk atvirumas ir yra santykių pagrindas.

Svarstyklės

Sunkiai atsispiria pagundai pameluoti, tačiau už tai sau priekaištauja ir dažniausiai ilgai neištveria neatskleidę tiesos. Šio ženklo vyrai dažniausiai renkasi melą tik manydami, kad taip bus geriau. Tačiau sąžinės graužatis anksčiau ar vėliau priverčia prisipažinti apie apgavystę. Vis dėlto Svarstyklės puikiai jaučia, kada geriausia tiesą nutylėti, tačiau tai – juk ne melas, ar ne?

vyrai, melagiai, Zodiako ženklai

Skorpionas

Labai vertina dėmesį, todėl gali pūsti miglą į akis vien tam, kad sukeltų kitiems žmonėms gailestį ar kitokias emocijas. Šio ženklo vyrai stengiasi iš visų jėgų, kad prasimanymas būtų kuo labiau įtikinamas. Jei kas nors suabejoja, stengiasi iš paskutiniųjų įrodyti savo „tiesą“. Į melą neriama stačia galva ir dažnai nelieka kelio atgal. Mat atraizgyti visas melų pinkles tampa per daug sudėtinga.

Šaulys

Dažnai skleidžia pasakas, tačiau negalėtų atsakyti, kodėl taip elgiasi. Kartais taip elgiasi vien tam, kad apsuktų patikusiai moteriai galvą. Vis dėlto tuo melagystės nesibaigia. Šio ženklo vyrai mėgsta švaistytis neįtikėtinais pažadais, kurių, žinoma, niekada neįstengs išpildyti. Kam to reikia? Deja, į šį klausimą negalėtų atsakyti net pats Šaulys.

Ožiaragis

Tiki savo melu, todėl nesunkiai gali įtikinti ir kitus. Jie – tikri garbėtroškos, neretai meluoja vien tam, kad pagerintų įvaizdį. Ožiaragių fantazijų pasaulis kur kas gražesnis nei realybė. Todėl jie meluoja ne tik kitiems, bet ir sau. Dėl paskleistų melagysčių niekada nejaučia gėdos. Net kai moteris supranta, kad yra apgaudinėjama, Ožiaragio ženklo vyras to niekada nepripažins.

Vandenis

Šio ženklo vyrai nėra dideli melagiai, mieliau renkasi nesakyti visos tiesos. Dažnai Vandeniai tai daro ne iš piktos valios, bet paprasčiausiai siekdami išvengti barnių ar ilgo aiškinimosi. Tokie stipriosios lyties atstovai gana uždari, todėl apie save stengiasi pasakoti kuo mažiau. Vis dėlto apgauti Vandenį beveik neįmanoma. Tad net ir nedidelė melagystė gali reikšti santykių pabaigą.

Žuvys

Šio ženklo vyrai ne meluoja, o fantazuoja. Pačių prasimanytomis istorijomis šventai tiki. Pykti nereikėtų, nes Žuvys gyvena savo susikurtame pasaulyje, kuriame viskas kur kas gražiau nei realybėje. Taigi, jei pastebėsite apgavystę, geriau apie tai nieko nesakykite. Mat sugriuvęs fantazijų pasaulis jautrias Žuvis labai įskaudins.

priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau