Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 26

Apie žmones, kurie atakuoja kitus gerumu ir meile

Yra toks populiarus užsiėmimas – aukojimasis. Ir paprastai būna visai nesvarbu, kam ir kaip aukotis. Svarbiausia pasiaukoti. Tai ypač būdinga moterims. „Tu – motina!“, „Tu –žmona“! – su įkarščiu aiškina tie, kurie apeliuoja į moters sąžinės ir atsakomybės jausmą, o iš tikrųjų – į kaltės jausmą.

Daugelis mano mano, kad jei žmogus neapsimetinėju auka ir gyvenu savo malonumui, tai jis yra savanaudis. Be to, „egoizmas“ skamba kaip kažkas neabejotinai neigiamo. Taip, galbūt egoizmas tradicine prasme yra blogis. Tačiau egoizmo priešingybė – altruizmas – yra ne mažesnis blogis.

Buitiniai nelaimingi altruistai.

Spręskite patys, norėdami visiškai pasiaukoti kitiems žmonėms, turite būti labai dvasiškai turtingi. Teigiama, kad Motina Teresė buvo tokia. Tačiau kiek jūs matėte žmonių, galinčių nesavanaudiškai aukotis? Tikrai nesavanaudiškai!

Dažniausiai sutinkame tokių žmonių, kurie moko kitus, kaip elgtis, ir neprašyti kišasi į svetimą gyvenimą. Jie įsižeidžia , kai kitas nenori klausytis jų patarimų. Tokiais atvejais jie teatrališkai sučiaupia lūpas ir pabrėžtinai tyli. Gali dar rankas ant krūtinės sukryžiuoti ir nusisukti. Silpnos sveikatos geradariui gali pakilti kraujospūdis ir net prasidėti negalavimai. Ir viskas dėl to, kad kitas nenori klausyti gerų patarimų.

Visa tai maskuojama po rūpinimusi: „Noriu tik gero, viską darau dėl jo…“

Dauguma tokių „rūpestingųjų“ kažkodėl pasilieka sau teisę teisti ir smerkti kitus žmones. Jie daugiau neturi ką veikti – tik galvoti apie kitų poelgius ir spręsti, ar jie teisūs, ar ne.

Visi šie nelaimingi altruistai anaiptol nėra dvasiškai turtingi asmenys. Dažniausiai tai būna žmonės su neadekvačia saviverte. Arba labai žemai, arba per daug aukštai vertinantys save.. Nelaimingi žmonės, kurių niekas nemyli, nes jie visiems jau įkyrėjo.

Ir visa ši audringa veikla yra tik bandymas pabėgti nuo dvasinės tuštumos ir vienatvės . jie tiesiog nežino kito būdo, kaip pasijusti reikšmingiems ir reikalingiems, išskyrus kišimąsi į svetimą gyvenimą ir bandymą įvesti jame savo tvarką.

Kai kurios damos tokiomis įkyriomis geradarėmis tampa tik su amžiumi. O jaunystėje jos gali būti merginos, siaubingai bijančios, kad jų kas nepavadintų egoistėmis. Jos tiki, kad norėdamos būti mylimos, jos turi viską kontroliuoti. Jeigu jos uždirba pinigų, visiems padeda, visais rūpinasi – tada yra vertingos. Priešingu atveju, ne! Jos stengiasi, stengiasi, kol išeikvoja jėgas. Ir dar pyksta ant savo vyrų, kad jie nėra tokie, kokie turėtų būti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau