Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 28

Europos Centrinio Banko vadovas kaltina klimato kaitą dėl karštos infliacijos

Europos centrinio banko (ECB) vadovas pareiškė, kad klimato kaita lemia sparčiai augančią infliaciją, teigdamas, kad kainas didina sausros ir badas.

ECB vadovė Christine Lagarde šiuos komentarus išsakė liepos 13 d. duodama interviu prancūzų leidiniui "Madame Figaro". Interviu vertimas į anglų kalbą paskelbtas rugpjūčio 25 d.

Lagarde teigė, kad dar daugiau klimato nelaimių gali lemti dar didesnį kainų kilimą.

"Jei pasaulyje kils vis daugiau klimato nelaimių, sausrų ir badmečių, tai turės įtakos kainoms, draudimo įmokoms ir finansų sektoriui", - sakė Lagarde.

"Turime į tai atsižvelgti."

Didėjanti infliacija

Lagardos komentarai buvo išsakyti tuo metu, kai visoje Europoje smarkiai išaugo infliacija, nes namų ūkiams tenka daugiau mokėti už maistą ir energiją. Tuo tarpu kainų augimas ir toliau viršija vidutinį darbo užmokesčio didėjimo tempą.

Europos Sąjunga ir toliau siekia įgyvendinti klimato kaitos darbotvarkę, kartu bandydama sumažinti priklausomybę nuo Rusijos dujų po jos invazijos į Ukrainą, nepaisant to, kad dėl sparčiai didėjančios karštos vasaros ir ribotų atsargų išaugo energijos paklausa.

Todėl pastaraisiais mėnesiais dujų kainos ES smarkiai išaugo ir nerodo jokių lėtėjimo ženklų. Dar daugiau skausmo gali kilti, kai šio mėnesio pabaigoje trims dienoms "įprastinei techninei priežiūrai" bus sustabdytas gyvybiškai svarbus dujotiekis "Nord Stream 1", jungiantis Vakarų Rusiją ir Vokietiją.

Kitur ketvirtadienį Lagarde buvo paklausta, ar ji jaučia "kokį nors atsakomybės svorį", kurį jos sprendimai turėjo europiečių gyvenimui.

"Taip, absoliučiai. Aš vis dar perku maisto produktus prekybos centre, pati moku sąskaitas, įskaitant sąskaitas už dujas, ir susitinku su žmonėmis turguje, nes gyvenimas čia, ECB, gali būti šiek tiek nutolęs, atsietas ir persunktas ekonometriniais modeliais ir prognozėmis. Judu pirmyn su pareigos jausmu ir nuolankumu, - atsakė ji.

Parengė Katabella Roberts iš The Epoch Times,

P komentaras: mmm kažkas man čia nesueina....sausra? Kam tai naudinga eskaluoti? Todėl sekite tikrus žmonių paskelbus vaizdo įrašus.... kur kitaip pristatomas pasaulis. kas gali paneigti.... kur reikia ten yra sausra, kur reikia ten vyksta potvyniai.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau