Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

3 dalykai, pagal kuriuos moteris renkasi vyrą

Priežastys gali būti ne tik sąmoningos, bet ir pasąmoningos. Kartais būna, kad moteris pasirenka vyrą, bet negali paaiškinti, kodėl. Tai reiškia, kad priežastys buvo pasąmoningos. Šiame straipsnyje pabandysiu aptarti įvairias priežastis. Moteris vyrą renkasi pagal tris kriterijus. Mes tai išspręsime.

Pirmas punktas. Vyro kvapas. Dažnai tai būna ne kvepalai, o tikrasis vyro kvapas. Prakaitas, plaukai - visa tai skleidžia kvapą. Esmė ne ta, kad jis maloniai kvepia ir gerai jaučiasi. Kvapai mums parodo, kiek žmogus mums tinka, ir tai vyksta pasąmoningai. Pasąmoniniu lygmeniu iš kvapo žinome, su kuo susilauksime sveikų palikuonių.

Ir tai nebūtinai turi būti stiprus vyro kvapas. Galite jo visai nepastebėti. Tačiau pasąmonėje jūsų kūnas tai priims. Ir šis žmogus jums pradės patikti. Ir jei moteriai vyras patinka iš pirmo žvilgsnio, tai nebūtinai veikia jo kvapas. Bet kartais meilė iš pirmo žvilgsnio, tai tik vyro kvapas, kuris žaidė. Moteris pasirinko jį.

Antrasis punktas. Jei žmogus neatbaido išvaizda ir kvapu, tada pradeda veikti sąmoningi dalykai. Pavyzdžiui, kiek žmogus turi pinigų. Tai labai logiška, nors vyrai mano, kad tai neteisinga. "Negalima rinktis žmogaus pagal pinigus", - sakoma.

Tačiau pinigai - tai ramybė. Tai reiškia, kad vyras yra paklausus visuomenėje. Jis gali užtikrinti ramų gyvenimą. Jis gali pasirūpinti vaiku. To nori moteris. O pinigai yra raktas į gerą ir ramų gyvenimą. Tai nebūtinai reiškia norą viską pasiimti ir išleisti, kaip mano kai kurie vyrai. Bet šiaip ar taip, tai labai svarbus dalykas.

Ir trečias punktas. Šis punktas panašus į antrąjį, tačiau šiek tiek skiriasi. Esmė ta, kad šis žmogus yra perspektyvus. Kas jam nutiks ateityje? Ar jis bus šalia? Ar ateityje jis turės pinigų? Vyras gali neturėti pinigų, bet jei moteris matys, kad jis yra atkaklus, išradingas ir t. t., patrauklumo lygis bus aukštesnis.

Tai reiškia, kad net ir neturint pinigų yra šansas, jei moteris tiki vyru. Ir atvirkščiai, vyras gali turėti pinigų. Tačiau moteris žino, kad tai yra palikimas arba tėvų pinigai. Protinga moteris į tai nesivelia, nes žino, kad tai baigsis. Tai reiškia, kad ji kelia pavojų vaiko gyvybei ir ramybei.

Taip, yra daugiau taškų. Tačiau manau, kad šie trys yra labai svarbūs, kurių negalėjau nepastebėti.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau