Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

Kokios 3 nepastebėtos klaidos lemia santuokos nutraukimą

Skyrybos ne visada yra blogas dalykas. Kartais žmonės tai mato. Viskas vyksta sutartinai ir sklandžiai. Tačiau tikrai nenorite atsidurti tokioje situacijoje, kai žmogus staiga išeina, kai išsiskyrimas lieka nepastebėtas. Ir tai neatsitinka šiaip sau, visada yra priežasčių. Visada būna klaidų, dėl kurių tai įvyko. Todėl taip svarbu žinoti klaidas, kurios nepastebimai veda santuoką į skyrybas. Apie tai ir kalbėsime.

Pirmoji klaida yra ta, kad pirmenybę teikiame darbui. Pradėsiu nuo akivaizdaus pavyzdžio. Nesantis tėvas. Vyras dirba šeimos labui. Tikriausiai dirba dviejuose darbuose arba dvigubomis pamainomis. Jis tai daro jau daugelį metų. O gal jis tiesiog visą laiką eina į darbą. Taigi vaikai nemato savo tėvo, o moteris - savo vyro.

Susidaro įspūdis, kad jo niekada nebūna šalia. Nėra jokios akmeninės sienos, jokio stipraus peties, į kurį būtų galima atsiremti. Yra tik žmogus, kuris tiesiog atneša pinigus. Arba moterys, kurios atsidavė savo karjerai. Jei jie net būna namuose, jie sėdi ir kažką daro. Gali atrodyti, kad viskas gerai, kad jūs prisidedate prie šeimos, bet iš tikrųjų tai tik griauna šeimą ir veda prie skyrybų.

Antroji klaida - blogi įpročiai, kurie užsitęsia. Kaip pavyzdį pateiksiu vieną iš nekenksmingiausių įpročių - žaidimus. Pirmiausia žmogus gauna kompiuterį. Tada jis kartais žaidžia žaidimus. Tada dar šiek tiek ir t. t. Taip nepastebimai vyras iškrenta iš savo šeimos. Sunku gyventi su tokiu žmogumi, norite skyrybų.

Arba moteris, kuri nuolat leidžia pinigus. Pinigus reikia leisti, bet kartais tai tampa blogu įpročiu. Moteris kiekvieną centą išleidžia prekybos centre arba apsipirkdama internetu. Iš pradžių viskas prasideda nekaltai, bet paskui ten keliauja visi šeimos pinigai. Taip subtiliai sužinoma skyrybų priežastis. Tai ypač nematoma moteriai, nes ji nemato problemos ir mano, kad visi šie daiktai reikalingi namuose.

Trečioji klaida - nutylėti apie problemas. Manau, kad tai viena populiariausių klaidų. Juk dauguma žmonių galvoja - tylėkite, ir tada išsaugosite santuoką. Anksčiau ar vėliau vyras neišneša šiukšlių arba pamiršta savo pažadus. Taigi moteris nuolat vėluoja į darbą ir nenori paaiškinti, kodėl. Svarbiausia - tylėti ir išsaugoti santuoką.

Bet ne, yra atvirkščiai - tai slapta griauna santuoką. Juk šios problemos kaupiasi, ir tam tikru momentu kažkas nebegali jų pakęsti. Ir žmogus kelia didelį skandalą. Jei anksčiau viskas buvo gerai ir ramu, toks skandalas - tai tiesus kelias į skyrybas, nors dar prieš dieną viskas atrodė gerai.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau