Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 5

Balzamuotojų rasti ilgi, guminiai krešuliai, esantys visiškai subadytų lavonų viduje

Amerikoje balzamuotojams tenka rasti ilgų, guminių krešulių visiškai subadytų asmenų lavonuose, o didžioji žiniasklaida atsisako apie tai pranešti visuomenei.

Pasak vieno Alabamos balzamuotojo, daugiau kaip 20 metų tvarkančio lavonus, paslaptingi pluoštiniai krešuliai atsirado 2021 m. gegužę, netrukus po to, kai visuomenei pirmą kartą tapo prieinamos "Covid" injekcijos.

"Tik praėjusių metų gegužę ar birželį pradėjau sakyti, kad "kraujyje tikrai kažkas kitaip", o vėliau, rugsėjo mėnesį, padariau pirmąją nuotrauką, nes negalėjau pateikti tik vieno įrodymo, nes kas, jei tai tik atsitiktinumas?" Ričardas Hiršmanas pasakojo "1819 News".

"Dabar renku įrodymus ir turiu daugiau nei 100 atvejų nuotraukų. Ir tai nesibaigia. Tai nesiliauja."

Thegatewaypundit.com praneša: Epoch Times kalbėjosi su Ričardu Hiršmanu (Richard Hirschmann) ir kitais balzamuotojų atstovais, kurie visi užfiksavo tuos pačius guminius krešulius lavonuose nuo 2021 m.

"Per 20 balzamavimo metų niekada nemačiau šių baltų pluoštinių struktūrų kraujyje, kaip ir kiti mano srities specialistai. Per pastaruosius metus šiuos keistus krešulius mačiau daugelyje skirtingų asmenų, ir, atrodo, nesvarbu, nuo ko jie mirė, jų kraujyje dažnai būna panašių medžiagų. Dėl to labai nerimauju, nes jei kraujyje kažkas negerai, kyla klausimas: ar dėl kažko žmonės miršta anksčiau laiko?" Hiršmanas sakė laikraščiui "Epoch Times".

Hiršmanas sakė pastebėjęs, kad per pastaruosius dvejus metus žmonių kraujas pasikeitė.

J. Hiršmanas sakė negalintis patvirtinti, kad kraujo krešulius sukėlė "Covid" vakcinos, tačiau jis tikisi, kad krešuliai bus ištirti.

Apie tai pranešė laikraštis "The Epoch Times":

Keletas balzamuotojų visoje šalyje pastebėjo daug didelių, kartais labai ilgų "pluoštinių" ir guminių krešulių jų apdorojamuose lavonuose ir apie tai pasakoja viešai.

Daugybė balzamuotojų iš įvairių valstijų "The Epoch Times" patvirtino, kad šiuos keistus krešulius jie pastebi nuo 2020 arba 2021 m.

Kol kas nežinoma, ar naujojo krešulių fenomeno priežastis yra COVID-19, vakcinos, abi šios medžiagos, ar kažkas kita.

Laikraštis "The Epoch Times" gavo anomalių krešulių vaizdo įrašų ir nuotraukų, tačiau dėl gajumo lygio negalėjo jų įkelti.

Mike'as Adamsas (Mike Adams), vadovaujantis ISO-17025 akredituotai laboratorijai Teksase, rugpjūtį ištyrė krešulius ir nustatė, kad juose trūksta geležies, kalio, magnio ir cinko.

Adamso laboratorijoje naudojama induktyviai sujungtos plazmos masių spektrometrija (ICP-MS), trigubo kvadrupolio masių spektrometras ir skysčių chromatografija-masių spektrometrija, paprastai tiriami maisto produktai dėl metalų, pesticidų ir glifosato.

"ICP-MS metodu ištyrėme vieną iš balzamuotojo Ričardo Hiršmano krešulių. Taip pat greta ištyrėme gyvo žmogaus kraują, gautą iš neskiepyto asmens", - sakė Adamsas laikraščiui "The Epoch Times".

Jis nustatė, kad krešuliuose trūksta pagrindinių sveiko žmogaus kraujyje esančių elementų, tokių kaip geležis, kalis ir magnis, o tai leidžia manyti, kad jie susidarė ne iš kraujo.

Adamsas vienija analitines pajėgas su daugiau gydytojų ir planuoja iš savo kišenės investuoti į įrangą, kad galėtų toliau nustatyti jų sudėtį ir tikėtiną priežastį.

Į stygas panašios struktūros skiriasi savo dydžiu, tačiau ilgiausios gali būti ilgos kaip žmogaus koja, o storiausios - kaip mažasis pirštas.

Visą "Epoch Times" pranešimą skaitykite čia.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau