Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 5

Pasaulio ekonomikos forumas įsakė žurnalistams nutraukti slaptos darbotvarkės atskleidimą

Pasaulio ekonomikos forumas paprašė pagrindinių žiniasklaidos priemonių ir žurnalistų "liautis" atskleisti jų slaptą darbotvarkę ir vietoj to sutelkti dėmesį į svarbesnius klausimus, tokius kaip "klimato kaita" ir "dezinformacija internete".

WEF vykdomasis direktorius Adrianas Monckas (Adrian Monck) taip pat pliekė politikus, kurie suabejojo globalistinės organizacijos politiniais pasiūlymais, ypač Kanadoje, sukėlusiais nacionalines diskusijas apie nuo pandemijos pradžios didėjančią WEF kontrolę pasaulyje ir besivystančią energetikos krizę.

"Deja, Kanada buvo viena iš tų vietų, kur... yra pažeidžiama dezinformacija. Tai atvira visuomenė. Ir... ta konkreti dezinformacijos kryptis pateko į pagrindinę srovę", - šeštadienį interviu CBC radijo laidai "The House" sakė Monckas.

"Kanada dabar turėtų kalbėti apie daugelį dalykų. Ji tikrai neturėtų kalbėti apie čia, Ženevoje, įsikūrusį Pasaulio ekonomikos forumą".

"Žinote, iš tikrųjų yra svarbesnių klausimų, apie kuriuos ji turėtų galvoti."

"Tai tikrai buvo kažkas, ką perėmė kai kurie valstybės remiami dezinformacijos veikėjai, ir kai kuriose geografinėse vietovėse tai ėmė gyventi savo gyvenimą", - pridūrė Monckas.

Infowars.com praneša: Monckas toliau teigė, kad terminas "Didysis iš naujo nustatymas" iš tiesų yra tik nekenksmingas COVID pandemijos metu sukurtas pokalbis, kuris nenusipelno jokio realaus dėmesio.

"Idėja buvo ta, kad mes taip pat turėtume pabandyti pasiūlyti žmonėms, kad jie pagalvotų apie tai, kaip juos išleisti tokiems ilgalaikiams dalykams, kurie padėtų kovoti su klimato kaita, padėtų perkvalifikuoti darbo vietas ir spręsti visus didesnius, ilgalaikius uždavinius", - sakė jis CBC radijo laidos "The House" vedėjai Catherine Cullen.

"Vienas iš dalykų, kuriuos mūsų organizacija stengiasi daryti, yra pasakyti žmonėms: "Pažvelkite toliau nei viena savaitė, trys mėnesiai ir pagalvokite apie kai kuriuos ilgalaikius dalykus, kuriuos galėtumėte padaryti. Būtent to ir buvo siekiama 2020 m. vasarą vykusiu didžiuoju perkrovimu".

Po to Monckas pasiūlė, kad visi, kurie drįsta kritikuoti WEF, yra antisemitai.

"Žaviuosi kiekvienu, kuris priima sprendimą savo gyvenimą skirti viešajam gyvenimui, - sakė jis. "Tai nėra lengvas kelias, bet manau, kad visų markių politikai turi labai atidžiai žiūrėti į savo vartojamą kalbą ir į tai, iš kur kyla kai kurie iš šių dalykų, ir ar jie nekyla iš... dezinformacijos ir ypač antisemitizmo erdvės.

"Manau, kad jie turi labai atidžiai pažvelgti į save ir į veidrodį", - pridūrė jis.

Žinoma, Monko argumentas pats savaime yra dezinformacija.

WEF įkūrėjas Klausas Schwabas (Klaus Schwab) pats gyrėsi, kad jo organizacija per Jaunųjų pasaulio lyderių programą "prasiskverbė į daugelio vyriausybių kabinetus", kad palengvintų savo "Didžiojo pertvarkymo" politiką.

Didysis persitvarkymas - tai daugialypė iniciatyva, kuria siekiama deindustrializuoti išsivysčiusį pasaulį, pertvarkyti pasaulinę maisto sistemą atsisakant mėsos ir pakeičiant ją vabzdžiais, sukurti Kinijos stiliaus socialinių kreditų vertinimo sistemą ir griežtai kontroliuoti žmonių judėjimą - visa tai daroma kovos su klimato kaita ir "demokratijos" išsaugojimo vardan.

Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau (Justin Trudeau) ir Nyderlandai atidžiai sekė Jungtinių Tautų ir WEF Didžiojo persitvarkymo darbotvarkę, ypač jos pasiūlymą mažinti azoto išmetimą ribojant trąšų kiekį, kuris sukėlė masinius ūkininkų sukilimus.

Taip pat Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emmanuel Macron) praėjusį mėnesį paskelbė piliečiams "gausos pabaigą", pasigirdus pranešimams, kad sparčiai augančios energijos kainos, kurias sukėlė su WEF susijusios vyriausybės, reaguodamos į padėtį Ukrainoje, šią žiemą drastiškai sumažins žmonių galimybes šildyti savo namus.

Ir nepamirškite, kad Šri Lankos šalis žlugo po to, kai jos vyriausybė privertė priimti WEF politiką, atsispindinčią jos aplinkos socialinio valdymo (ESG) balų sistemoje, tikriausiai todėl WEF neseniai ištrynė savo straipsnį, kuriame gyrėsi planu iki 2025 m. Šri Lanką paversti utopija.

Suprasdamas, kad žmonės prabyla apie jo Didžiojo perkrovimo darbotvarkę, WEF šią vasarą sušaukė aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame aptarė, kaip "atkurti visuomenės pasitikėjimą".

Nepaisant WEF šmeižto, vadinančio kritikus sąmokslo teoretikais, Didžiojo persitvarkymo darbotvarkę galima išsamiai išnagrinėti paties Švabo knygoje "COVID-19: Didysis atstatymas".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau