Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 12

Hillary Clinton: ‘Laikas uždrausti grynuosius pinigus kovai su klimato kaita’

Hillary Clinton pareiškė, kad laikas Amerikoje uždrausti grynųjų pinigų operacijas, kad būtų galima "kovoti su klimato kaita".

"Šiandien su pasididžiavimu pranešu, kad mano vyro pradėta Clintono pasaulinė iniciatyva glaudžiai bendradarbiaus su SEWA ir mūsų partneriais Amerikos ir Indijos fondu, Adrienne Arsht-Rockefellerio fondo atsparumo centru, Desai fondu, Rockefellerio fondu, Įtraukiojo kapitalizmo taryba ir Algorando fondu, kad būtų įsteigtas 50 mln. dolerių vertės Pasaulinis moterų atsparumo klimato kaitai fondas", - sakė buvusi valstybės sekretorė per kalbą Gudžarate, Indijoje.

"Šis fondas suteiks moterims ir jūsų bendruomenėms galimybę naudotis ištekliais, kurie padės jums tapti atsparesniems klimato kaitos padariniams, pavyzdžiui, ekstremaliam karščiui", - pridūrė ji.

Infowars.com praneša: Kriptovaliutų organizacija, pavadinta "Algorand Foundation", suvienys jėgas su Savarankiškai dirbančių moterų asociacija ir Clinton Global Initiative, teigiama pranešime spaudai.

Apie Adrienne Arsht-Rockefeller fondo Atsparumo centrą žinoma nedaug - jo interneto svetainėje tiesiog teigiama, kad jis "daro bendruomenes visame pasaulyje atsparesnes".

Įtraukiojo kapitalizmo taryba, kurios viena iš patarėjų nurodyta Lynn Forester De Rothschild, teigia, kad jos misija yra "mobilizuoti privatųjį sektorių, kad būtų sukurta įtraukesnė, tvaresnė ir patikimesnė ekonominė sistema".

Tai vyksta ekonominiame fone, kai daugybė centrinių bankų skatina kurti centrinių bankų skaitmenines valiutas - "skaitmeninius pinigus", kuriuos jie visiškai kontroliuoja, teigdami, kad jie sumažins žmonijos anglies dvideginio pėdsaką.

Beje, neįprastai išpuoselėta H. Clinton išvaizda sulaukė pašaipų socialinėje žiniasklaidoje, kai kurie jos veidą lygino su vengrų milijardieriaus George'o Soroso veidu.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau