Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 5

Trudeau teigia, kad žmonės nekenčia politikų, nes kenčia nuo "klimato nerimo"

Pasak Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau (Justin Trudeau), paprasti žmonės nekenčia politikų, nes jie yra psichiškai nesveiki ir kenčia nuo "klimato nerimo", dėl kurio žmonės tampa iracionalūs.

J. Trudeau išsakė šias pastabas, kai žurnalistas jo paklausė, kas, jo nuomone, lemia tariamą "grėsmių, su kuriomis susiduria politikai, augimą".

Kanados ministras pirmininkas, kuris yra atsakingas už vienus autoritariškiausių pasaulyje COVID-19 užraktų ir skiepų įpareigojimų, užsiminė, kad kanadiečiai, kuriuos piktina jo politika ir kurie priešinasi jo darbotvarkei, kenčia nuo psichikos sutrikimų.

Trudeau, Pasaulio ekonomikos forumo jaunasis pasaulio lyderis, šį gėdingą pareiškimą padarė per virtinę menkinančių komentarų apie Kanados gyventojus, kai žurnalistas jo paklausė apie esą "išaugusias grėsmes", su kuriomis susiduria politikai.

Žurnalistas nedetalizavo minėtų grėsmių ir nepateikė jokių pavyzdžių, nors Trudeau vyriausybė, siekdama išvengti kritikos, vis dažniau vaizduoja save Kanados žmonių auka.

Padaręs pauzę ir atrodęs emociškai sujaudintas klausimo, Trudeau, be kitų veiksnių, kaltino "didėjantį nerimą dėl klimato kaitos".

"Mes daug ką išgyvenome. Kaip šalis [ir] kaip pasaulis per šiuos pastaruosius metus", - sakė Trudeau, prieš apkaltindamas savo politinius oponentus psichikos ligomis.

"Akivaizdu, kad pandemija, didėjantis nerimas dėl klimato kaitos. Mūsų ekonomikos transformacijos. Psichikos sveikatos ir priklausomybės problemų didėjimas, ypač dėl opioidų krizės, kuri niokojo bendruomenes visoje šalyje. Tai didelis spaudimas daugeliui žmonių", - sakė J. Trudeau, prieš teigdamas, kad "reikės vyriausybės įsakymų", kad būtų išspręstos kanadiečius ir kitus žmones kamuojančios problemos.

T. Trudeau toliau tvirtino, kad Kanada "įveikė pandemiją" geriau nei visas likęs pasaulis, pamiršdamas paminėti masinius sunkvežimių vairuotojų protestus, dėl kurių buvo uždaryta sostinė Otava ir kiti didieji metropoliai, priešinantis drakoniškiems T. Trudeau draudimams ir įgaliojimams.

National File ataskaita: Nors Trudeau vyriausybė, panašiai kaip Bideno vyriausybė Jungtinėse Valstijose, desperatiškai stengėsi bet kokį pasipriešinimą jos darbotvarkei pavaizduoti kaip smurtaujančių dešiniųjų ekstremistų pasipriešinimą, Kanados sunkvežimių vairuotojų protestai prieš Trudeau įsakymus pasirodė esą didžiausias taikus pilietinio nepaklusnumo aktas šalies istorijoje - bent jau iš tų, kurie priešinosi skiepų įsakymams.

Vinipege per konvojaus demonstracijas kraštutinių kairiųjų "Antifa" narys, kaltinamas serijine pedofilija, bandė nužudyti kelis demonstrantus, taranuodamas juos savo automobiliu. Nepaisant to, kad savo visureigiu nupjovė ir sužeidė keturis, policija atsisakė šį išpuolį pavadinti terorizmu ar net politiškai motyvuotu išpuoliu, o teigė, kad tai buvo paprasčiausias "atsitrenkimas ir pabėgimas".

Žiniasklaidos vykdomas Vinipego konvojaus išpuolio dangstymas visiškai skiriasi nuo elgesio su pačiais konvojaus demonstrantais, kuriuos Kanados žiniasklaida ir premjeras J. Trudeau, be kita ko, apkaltino "naciais", "konfederatais" ir "baltųjų viršenybės šalininkais" už tai, kad jie nenorėjo sutikti su eksperimentiniu smūgiu.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau