Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dirbtinis Intelektas » 2022 » Rugsėjo » 10

Kinijos technologijų bendrovė generaliniu direktoriumi paskyrė dirbtiniu intelektu varomą virtualų humanoidinį robotą

Kinijos technologijų bendrovė savo generaliniu direktoriumi paskyrė dirbtinio intelekto valdomą robotą humanoidą ir teigia, kad jis užtikrins "sąžiningą ir veiksmingą darbo vietą visiems darbuotojams".

Internetinių žaidimų ir metaverslo bendrovė "NetDragon Websoft" paskelbė paskyrusi virtualų humanoidinį robotą, žinomą kaip ponia Tang Yu,

Šis dirbtinio intelekto valdomas robotas bus "realaus laiko duomenų centras ir analitinė priemonė", padedanti priimti sprendimus Kinijos organizacijoje.

Apie tai praneša "Mail Online": Tang Yu vadovaus pagrindinei bendrovės dukterinei įmonei "Fujian NetDragon Websoft" ir simbolizuos jos siekį įtraukti dirbtinį intelektą į valdymą. 

Nuo 1999 m., kai buvo įkurta ši technologijų bendrovė, ji tapo viena iš labiausiai gerbiamų Kinijos vaizdo žaidimų ir mobiliųjų programų kūrėjų.

Ji yra atsakinga už internetinius daugelio žaidėjų žaidimus "Heroes Evolved" ir "Conquer Online" bei atitinkamas "Android" programėles, taip pat "Conquer Poker - Texas Hold'em".

"NetDragon Websoft" pranešime spaudai rašoma: "Paskyrimas - tai žingsnis, kuriuo siekiama tapti dirbtinio intelekto naudojimo pradininku, siekiant pakeisti įmonių valdymą ir peršokti į naują veiklos efektyvumo lygį.

Tang Yu paskyrimas pabrėžia bendrovės "AI + valdymas" strategiją ir yra svarbus etapas siekiant tapti "metaverslo organizacija".

Bendrovė "NetDragon Websoft" dar neatskleidė svarbių detalių apie Tang Yu pareigas ir kaip jos prisidės prie bendrovės valdymo.

Tačiau buvo pasakyta, kad ji prižiūrės milijardinės bendrovės "organizacinio ir efektyvumo skyriaus" veiklą.

Pranešime spaudai teigiama: Tang Yu racionalizuos procesų eigą, gerins darbo užduočių kokybę ir didins vykdymo greitį. 

"Tang Yu" taip pat tarnaus kaip realaus laiko duomenų centras ir analitinė priemonė, padedanti priimti racionalius sprendimus kasdienėje veikloje, taip pat sudarys sąlygas veiksmingesnei rizikos valdymo sistemai. 

Be to, tikimasi, kad "Tang Yu" atliks svarbų vaidmenį ugdant talentus ir užtikrinant sąžiningą ir veiksmingą darbo vietą visiems darbuotojams.

Bendrovės "NetDragon" pirmininkas Dr. Dejianas Liu (Dejian Liu) atskleidė, kad bendrovė toliau tobulins "Tang Yu" algoritmus, siekdama "transformuotis į metaverslu pagrįstą darbo bendruomenę".

Jis sakė: "Mes tikime, kad dirbtinis intelektas yra įmonių valdymo ateitis, o ponios Tang Yu paskyrimas rodo mūsų įsipareigojimą iš tiesų pradėti naudoti dirbtinį intelektą, kad pakeistume savo verslo valdymo būdą ir galiausiai paskatintume savo būsimą strateginį augimą.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau