Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 12

Po to, kokias klaidas daro vyras, moteris nebegali jo mylėti

Jei vyras nori, kad moteris jį įsimylėtų, jis neturėtų iš pradžių daryti klaidų. Pirmą kartą susitikus, per pirmąjį pasimatymą ar net santykių pradžioje. Atrodo, kad prasidėjus santykiams niekas negresia. Bet ne, gali būti padaryta klaidų ir moteris nebegali mylėti vyro. Šiandien apžvelgsime šias klaidas.

Pirmoji klaida - seni santykiai. Problema ne ta, kad jie buvo. Kaip sakoma, buvo ir buvo, ir nieko blogo tame nėra. Klaida yra ta, kad vyras neteisingai elgiasi su savo buvusiąja. Pavyzdžiui, kalbėti apie tai, kokia ji bloga. Jos negerbia ir kritikuoja. Pavyzdžiui: "Mano buvusioji neturėjo nė menkiausio supratimo, priešingai nei tu."

Vyras galvoja, kad sako jai komplimentą, bet iš tikrųjų jis daro klaidą. Juk moteris supranta, kad staiga ji taps ta buvusiaja, ir ji pati sulauks tokio pat elgesio. Jei vyras parodo, kaip blogai elgiasi su savo buvusiąja, moteris tai supranta kaip savo ateitį. Ir nėra jokio noro mylėti tokį žmogų.

Antroji klaida - apsimetinėti. Pavyzdžiui, per pirmąjį pasimatymą vyras apsirengė padoriai, sumokėjo už moterį, atidarė duris, buvo džentelmenas. Praeina mėnuo, ir vyras nebeapsimetinėja. Jis elgiasi taip, kaip elgėsi anksčiau. Nelabai rūpinasi savimi, nemoka ir pan. Taigi vyras susikuria įvaizdį ir jo nesilaiko.

O protinga moteris supranta, kad toks vyras ir toliau apgaudinės, apsimetinės ir pan. Ir neįmanoma mylėti žmogaus, kurio net negali atpažinti, nes jis visada apsimeta. Vieną dieną jis jumis rūpinasi, o kitą - pamiršta. Nėra jokio noro mylėti žmogų, kuriuo nepasitikite, kuriuo nebepasitikite.

Trečioji klaida - visiškai pasinerti į moterį. Nuolat jai rašyti, skambinti, skirti dėmesio. Moterims visa tai patinka, bet saikingai. Kai vyras pamiršta viską, išskyrus moterį, moteris nustoja jį mylėti. Net jei moteris paprašo, vėliau ji supras, kad to nenorėjo.

Vyras yra mylimas, nes yra stiprus, dirba, turi pomėgių, turi savo nuomonę, yra asmenybė. Jei vyras ištirpsta moteriai, kad jai įtiktų, ji mato, kad jame nebėra vyro. Jis tuščias. Po to nebelieka noro mylėti vyrą. Išskyrus tai, kad juo pasinaudotų. Taip elgiasi kai kurios moterys, kai vyras taip elgiasi.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau